15
new stories - click to show

Jaroslav Loucký

Related to

Antigenní a PCR test, to je jako F1 a rodinný vůz, říká šéf laboratoří

9.May » iDNES.cz
Během března vyhodnotila zlínská společnost Vaše laboratoře 14 tisíc antigenních testů a 3 tisíce metodou PCR. Přítomnost koronaviru zjišťuje v odběrových místech ve Zlíně a Otrokovicích i ve firmách. Co při nich zjistila? Proč nejsou metody stejn...

O dobrovolné testování byl první den ve Zlínském kraji obrovský zájem

První den testování antigenními testy, které zájemcům plně hradí zdravotní pojišťovny, proběhlo bez problému a komplikací. V kraji bylo otestováno téměř osm set lidí.

Ukradl kabel do buňky pro odběry!

26.October » Ahaonline.cz
Zloději se i v tuto dobu chovají naprosto nehorázně. Dnes má ve Zlíně začít fungovat třetí odběrové místo na covid-19. Jenže v noci z pátku na sobotu zde někdo uřízl a ukradl kabel.

COVID-19: V centru Zlína přibude nové odběrové místo

25.October » Zlin.cz
Statutární město Zlín využilo nabídku společnosti Vaše laboratoře s.r.o. a společně zřizují nové odběrové místo na testování Covid-19, které vznikne v centru města.

Bezprecedentní a nehorázný útok! Odběrové místo ve Zlíně napadl zloděj

Sotva se podařilo zajistit a zprovoznit třetí odběrové místo na covid-19 ve Zlíně, má jeho provozovatel společnost Vaše laboratoře dva dny před jeho otevřením vrásky na čele. V noci z pátku na sobotu totiž někdo odřezal čtyři metry přívodního kabe...

Ve Zlíně bude zřízeno nové odběrové místo na testování Covid-19

23.October » Zlín
Zlín – Statutární město Zlín využilo nabídku společnosti Vaše laboratoře s.r.o. a společně zřizují nové odběrové místo na testování Covid-19, které vznikne v centru města.

V dodávkách materiálu je chaos, lékaři dostali 10 respirátorů na 12 lidí

24.March » iDNES.cz
Deset respirátorů na jedno zdravotnické zařízení, tedy na jedno identifikační číslo. Takový klíč zvolil Zlínský kraj, který o víkendu rozděloval respirátory lékařům. V praxi to ale neznamená, že by tuto ochranu měli k dispozici všichni zdravotníci...

V dodávkách materiálu je chaos, lékaři dostali 10 respirátorů na 12 lidí

24.March » iRegiony Impuls
Deset respirátorů na jedno zdravotnické zařízení, tedy na jedno identifikační číslo. Takový klíč zvolil Zlínský kraj, který o víkendu rozděloval respirátory lékařům. V praxi to ale neznamená, že by tuto ochranu měli k dispozici všichni zdravotníci.
Lubomír Nečas - Politik za SPOZ
Jiří Čunek - politik - KDU-ČSL
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Jaroslav Loucký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Loucký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes