Jiří Čunek politik - KDU-ČSL

Vztahuje se k

Už je to tady aneb vsetínské lidovecké předvolební kupčení

15:56 » blog.idnes.cz
To, o čem cvrlikají vrabci na střechách domů několik týdnů, a co jsem naznačoval v nejednom svém předchozím blogu, se ukázalo být pravdou. Hejtman Jiří Čunek myslí na zadní vrátka a hodlá kandidovat do vsetínského zastupitelstva.

Park před školou se promění v malé náměstí

13:25 » Zlin.cz
VSETÍN - Celkové revitalizace se dočká park před hlavním vstupem do Střední odborné školy Josefa Sousedíka ve Vsetíně. Server Zlin.cz o tom informoval Jan Vandík z tiskového oddělení krajského úřadu.

Krajští radní schválili dalších 65 milionů korun na opravy silnic

17.července » Zlin.cz
ZLÍNSKÝ KRAJ - Celkem pět nových investičních záměrů v oblasti dopravy schválili krajští radní. Jde o investiční akce za více než 65 milionů korun na silnicích II. a III. třídy, které má kraj ve svém vlastnictví, serveru Zlin.cz to uvedl Jan Vandí...

Krajské město hostilo prestižní cyklistickou soutěž konanou s podporou kraje

17.července » Zlínský kraj
ZLÍN - O víkendu ve Zlíně vyvrcholilo mistrovství Evropy v silniční cyklistice juniorů a jezdců do 23 let. Akce se konala s finanční podporou Zlínského kraje a pod záštitou hejtmana Jiřího Čunka.

Hejtman a senátor Čunek půjde do voleb i ve Vsetíně, chce pomoct lidovcům

17.července » iRegiony Impuls
Hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek bude na podzim obhajovat post senátora a současně bude opět kandidovat v komunálních volbách ve Vsetíně. Říká ale, že ve vedení města být nechce, i kdyby uspěl a i pozici zastupitele výhledově opět opustí.

Hejtman a senátor Čunek půjde do voleb i ve Vsetíně, chce pomoct lidovcům

17.července » iDNES.cz
Hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek bude na podzim obhajovat post senátora a současně bude opět kandidovat v komunálních volbách ve Vsetíně. Říká ale, že ve vedení města být nechce, i kdyby uspěl a i pozici zastupitele výhledově opět opustí. Další ...

Děti čmáraly na živé poníky. Ochránci zvířat šílí! Festival se omlouvá

17.července » Expres.cz
Další články k tématu: Jak se chlapec dostal pod kola výletního vláčku? Decastelo musela vyhlásit mrtvé dítě. Zbytek festivalu proplakala Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo Kauza s cigaretami IQOS grad...

Den Zlínského kraje nabídne 22.září zábavu i poučení pro všechny

17.července » prvnizpravy.cz
Bohatý a pestrý program pro všechny generace, včetně rodin s dětmi, nabídne letošní Den Zlínského kraje. Jeho již devátý ročník uspořádá Zlínský kraj v sobotu 22.září ve Zlíně.

Do oprav čtyř škol dá kraj přes 11 milionů korun

16.července » Zlin.cz
ZLÍNSKÝ KRAJ - Nové investiční záměry v oblasti školství za bezmála 11,5 milionu korun schválili krajští radní. Realizovány budou na Gymnáziu Zlín – Lesní čtvrť, Středním odborném učilišti Valašské Klobouky, Gymnáziu Ladislava Jaroše Holešov a Stř...

Na 27. hudobnom festivale Janáček a Luhačovice je aj slovenská účasť

16.července » Dobré noviny
V programe začínajúceho 27. ročníka festivalu Janáček a Luhačovice odznejú do 20. júla ďalšie diela tohto autora aj ďalších svetoznámych skladateľov.
Zdeněk Jakůbek - Vojenská kancelář prezidenta republiky
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Václav Koukal - politik
Hana Doupovcová - politik - ČSSD
Adolf Jílek - politik - TOP09
Antonín Maštalíř - Politik za ČSSD
Otakar Veřovský - politik - ČSSD
Petr Guziana - Český lékař a politik
Miroslav Škaloud - politik - ODS
Patricie Kotalíková - politik za TOP09

Tato informační stránka o Jiří Čunek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Čunek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes