15
new stories - click to show

Radek Buchta

Related to

Záložník Zoubele se stará fotbalistům o peníze. Řešte, co bude po kariéře, radí

8.June » iDNES.cz
Finanční gramotnost. Soubor znalostí a dovedností, jak správě nakládat s penězi. To je podle Lukáše Zoubeleho, záložníka jihlavského klubu FC Vysočina, velký problém, který trápí fotbalisty (nejen) v České republice. Zkušený záložník jim proto chce …

Rozdíl mezi první a třetí ligou? Fotbalista Buchta dlouho zapomínal ručník

6.August » Deník.cz
Rozvrzané lavice, občas pavučiny, ve sprchách pouze studená voda. Na tohle všechno narazili fotbalisté, kteří hrají v nejnižších soutěžích. Hrají pro radost, kvůli žízni. V profesionálních soutěžích něco takového nepoznají, pokud po konci vrcholové …

Fotbalisté Blanska se připravují na start třetí ligy

27.June » Blansko.cz
(Blansko.cz) Blanenští fotbalisté se po konci ve Fortuna:národní ligy (F:NL) připravují na pokračování ve třetí nejvyšší soutěži, v Moravskoslezské fotbalové lize (MSFL). FK Blansko se tak po roce vrací do soutěže, kterou opustilo po covidem přeruše…

To je tornádo, a jde na nás! Popsal chvíle před vznikem videa muž z Hrušek

/VIDEO/ Šli jsme uložit děti a v tom to začalo. Ve čtvrt na sedm se zvedl vítr. Takhle začal svoje vyprávění Ondřej Slanina z Hrušek. Je jedním z lidí, kterým ničivé tornádo zdevastovalo dům.

Hrušky: chmurné ráno po ničivém tornádu. Podívejte se

V Hruškách na Břeclavsku pracují v pátek ráno záchranáři, hasiči i policisté. Místní se vzpamatovávají ze čtvrteční ničivé bouře.

Srážka dvou aut u Sebranic: řidič dodávky skončil v nemocnici

Dopravní nehoda, ke které byla zprvu přivolaná dokonce i letecká záchranná služba, se odehrála ve středu po půl třetí odpoledne u Sebranic. Na silnici 43 ve směru na Letovice se srazila dvě auta.

Chráněné bydlení v Boskovicích: do bytu se nastěhují čtyři lidé

Byt v boskovické ulici Lidická v čísle dvacet tři přivítá nové obyvatele. Od července v něm začne fungovat chráněné bydlení pod hlavičkou příspěvkové organizace Sociální služby Šebetov. Nastěhují se do něj čtyři postižení lidé.

Duel proti Líšni? Pro nás Brňáky největší zápas, těší se fotbalisté Blanska

25.August » iDNES.cz
Hořkosladké premiérové utkání v druhé nejvyšší soutěži mají za sebou fotbalisté Blanska. Nováček v sobotu na půdě Prostějova bojoval srdnatě a kráčel za plným bodovým ziskem, domácí však ve čtvrté minutě nastavení vyrovnali na 1:1.

Fotbalista i trenér zároveň. Univerzál Buchta bojuje na dvou trávnicích současně

2.July » Deník.cz
Na tréninku blanenského celku polyká kilometry stejně jako jeho spoluhráči. Pak však fotbalista Radek Buchta vyzuje kopačky a zamíří do nedalekého Ráječka, kde je rázem on tím mužem, který z lavičky dává pokyny.

Dvě penalty vyprovodily Znojmo do druhé ligy

S Duklou to začalo a s Duklou to končí. O čem je řeč? o působení fotbalového 1. SC Znojmo v nejvyšší soutěži. V srpnu v Praze na Julisce ve své premiéře remizovali znojemští fotbalisté 1:1.

Tato informační stránka o Radek Buchta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Buchta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes