15
new stories - click to show

Christian Horner Bulla

Related to

Red Bull je v pohodě s Hamiltonovou psychologickou hrou, kterou nedělal

31.July » GPF1.cz
Podle šéfa Red Bullu Christiana Hornera měl Lewis Hamilton plné právo na to, aby v posledním pokusu závěrečné části kvalifikace ve výjezdovém kole „blokoval“ oba red bully. Britovi se pomalá jízda vyplatila, Pérez kvůli ní nestihl do rychlého kola...

Hamilton se třemi pokusy v kvalifikaci dostal pod tlak

26.June » GPF1.cz
Neobvyklou taktiku zkusil v kvalifikaci na GP Štýrska Lewis Hamilton, který se namísto klasických dvou pokusů v závěrečné části odhodlal ke třem rychlým kolům. Podle šéfa Red Bullu Christiana Hornera se tak Brit dostal pod zbytečný tlak.

Verstappen Red Bull překvapil. Do boxů jsme ho nepovolali, říká Horner

9.May » F1 Sports
Max Verstappen se u svých mechaniků při zastávce během Velké ceny Španělska formule 1 zdržel déle, než je obvyklé. Podle šéfa Red Bullu Christiana Hornera Verstappen svůj tým překvapil, protože tým ...

Webber od kouzelníka Péreze očekává úspěšnou sezónu

4.April » F1 Sports
Sergio Pérez bude u Red Bullu úspěšnější než jeho poslední dva předchůdci v roli týmových kolegů Maxe Verstappena, věří bývalý pilot formule 1 Mark Webber.

Podpora sprintových závodů stoupá, budou schváleny už o víkendu?

13.March » F1 Sports
Krátké, sprintové závody, které by několikrát v sezoně mohly předcházet samotné velké ceně, se těší stále větší podpoře týmů. O myšlence se bude v Bahrajnu znovu jednat.

Komentář: Poklekněte a pak vzhůru do Saúdské Arábie. Formule pokrytců šlápla na plyn

10.November » Aktuálně.cz
Avizovaná noční Velká cena Saúdské Arábie v Džiddě potvrzuje, že v F1 velice rádi poučují celý svět, když ale dojde na peníze, jdou zásady stranou.

Inovativní nápad Red Bullu by mohl v budoucnu uspět

21.September » F1News.cz
Změněné podmínky ve všech sférách lidského bytí v důsledku existence COVIDu-19 zasáhly pochopitelně i Formuli 1 a z pravidelného kalendáře Grand Prix udělaly zcela nový pořadník. Což vedlo šéfa Red Bullu Christiana Hornera k zajímavé myšlence.

Albon udělal dost pro udržení sedačky u Red Bullu, říká Brawn

19.September » F1 Sports
Sportovní ředitel formule 1 Ross Brawn věří, že Alexander Albon „odvádí dostatečně dobrou práci“, aby si sedačku u týmu Red Bull udržel také pro příští ročník formule 1.

Red Bull chce, aby FIA prověřila roli Mercedesu v případu kopírování Racing Pointu, Wolff půjde k soudu rád

12.August » F1News.cz
Red Bullu se nelíbí, že Mercedes poskytl svá data Racing Pointu, který okopíroval jejich loňský vůz W10. Žádá proto Mezinárodní automobilovou federaci (FIA), aby v této kauze prověřila také roli mistrovské stáje. Její šéf Toto Wolff nicméně uvedl,...

Retro F1 na Sport2: Strategická kouzla GP Maďarska 2015

9.May » GPF1.cz
Velká cena Maďarska 2015 je první z osmi velkých cen, které jsou vysílány na programu Sport2 v době nucené pandemické přestávky. Dobový článek přináší strategický rozbor závodu, který dokládá, proč se závod po právu zařadil mezi největší klasiky. ...

Zákaznické vozy jako krátkodobé řešení? Podle Hornera ano

Podle šéfa Red Bullu Christiana Hornera by mělo vedení F1 uvažovat o budoucnosti sportu v širším měřítku než jen v omezování rozpočtového stropu. Podle něj může být jednou z variant, jak pomoci malým týmům, zavedení zákaznických vozů. The post Zák...

Horner: Je těžké kritizovat F1 za zrušenou GP Austrálie

23.March » F1 Sports
Podle šéfa Red Bullu Christiana Hornera je těžké kritizovat vedení formule 1 za chování během Velké ceny Austrálie, která byla krátce před svým začátkem zrušena.
Fernando Alonso - Španělský pilot Formule 1

Tato informační stránka o Christian Horner Bulla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Christian Horner Bulla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes