15
new stories - click to show

Christian Horner

Related to

Max je lepší než Hamilton, říká Horner. Kde bere tu jistotu?

0:47 » F1News.cz
Christian Horner je přesvědčený, že nejlepším jezdcem současnosti je Max Verstappen. V plné nahotě to podle něj ukázala loňská GP Sachíru.

Max je lepší než Hamilton, říká Horner. O co opírá své tvrzení?

23:53 » F1News.cz
Christian Horner je přesvědčený, že nejlepším jezdcem současnosti je Max Verstappen. V plné nahotě to podle něj ukázala loňská GP Sachíru.

Domenicali o budoucím nižším počtu závodů, Hamiltonovi i formě Ferrari

21.January » F1 Sports
Stefano Domenicali se po Novém roce chopil kormidla formule 1. Nepřebírá ho v jednoduché době. Královnu motorsportu ovlivňuje pandemie, blíží se revoluční změny pravidel a na stole je celá řada ...

Jsem jako pes v nové rodině, říká Pérez po návštěvě Milton Keynes

20.January » F1 Sports
Sergio Pérez bude v letošním roce jezdit za Red Bull. Už navštívil továrnu v Milton Keynes, kde se mimo jiné setkal s Christianem Hornerem a Adrianem Neweym.

Vettel mohl jezdit opět za Red Bull místo Péreze, pokud by byl trpělivější, prozradil Marko

18.January » F1News.cz
V minulé sezóně se několikrát spekulovalo o tom, že by se Sebastian Vettel mohl vrátit k Red Bullu, u něhož v poslední době září Max Verstappen. Ferrari se totiž poměrně brzy rozhodlo se jej zbavit a dát přednost Carlosovi Sainzovi z McLarenu. O p...

Šéfové Mercedesu a Red Bullu jsou pro pozdržení nových biopaliv plánovaných pro rok 2022

4.January » F1News.cz
Šéf Red Bullu Christian Horner a šéf Mercedesu Toto Wolff by se zaváděním nových biopaliv plánovaných pro sezónu 2022 nespěchali. Co se má změnit a proč?

Tato informační stránka o Christian Horner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Christian Horner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes