Helmut Marko Bull

Related to

76letý manažér formule 1 dostal nápad: Pojďme se všichni nakazit koronavirem. Myslel to prý zcela vážně

„Nakazme se koronavirem hromadně,“ navrhl poradce týmu formule 1 Red Bull Helmut Marko jezdcům, aby si v době přerušení sezóny vybudovali imunitu a měli po problémech. Za tímto účelem chtěl uspořádat kemp, kam by se všichni společně na nějaký čas ...

Uděláme kemp a nakazíme se koronavirem, navrhl poradce Red Bullu

30.March » Aktuálně.cz
Poradce týmu formule 1 Red Bull Helmut Marko navrhoval uspořádání kempu, na němž by se jezdci stáje nakazili koronavirem.

Poradce Red Bullu přišel se smělým návrhem: infikovat koronavirem členy týmu

30.March » ČT sport
Jak se připravit na ostrý start sezony formule 1? Nakazit se koronavirem a vybudovat si imunitu. Poradce týmu formule 1 Red Bull Helmut Marko navrhoval uspořádání speciálního kempu. Vedení stáje myšlenku šestasedmdesátiletého Rakušana zavrhlo.

Šílený plán. Šéf Red Bullu chce všechny piloty úmyslně nakazit koronavirem

30.March » Sport.cz
Velmi originální a dosti kontroverzní plán pro své zaměstnance představil šéf stáje formule 1 Red Bull Helmut Marko, který chtěl pro všechny své jezdce vytvořit přípravný kemp, kde by je záměrně nakazil koronavirem.

Marko: Globální koronavirová krize je vylíčena příliš hystericky

10.March » GPF1.cz
Poradce týmu Red Bull Helmut Marko se spíše obává hysterie než možné nákazy virem COVID-19. Podle něj ani karanténa Itálie nezpůsobí absenci italských týmů.

Za špatné tempo Red Bullu v Singapuru můžou data ze simulátoru

25.September » GPF1.cz
Poradce týmu Red Bull Helmut Marko přiznal, že rakouský tým získal před Velkou cenou Singapuru špatná data ze simulátoru, která ovlivnila celý závodní víkend.

Vettel se do Red Bullu nevrátí

12.September » GPF1.cz
Sebastian Vettel z rakouského týmu odešel po sezoně 2014 do Ferrari. Poslední dobou se ale spekuluje, že se čtyřnásobný šampion může do Red Bullu vrátit. Tyto zvěsti ale nekompromisně vyvrátil poradce týmu Red Bull Helmut Marko.

Verstappen do Mercedesu? Nemám ani na něj číslo, vyvrací spekulace šéf týmu

24.April » Sport.cz
Chystá se ve formuli 1 k velkému přestupu, nebo poradce týmu Red Bull Helmut Marko zase jen tak něco prohlásil? Podle jeho vyjádření má Mercedes zájem o jednoho z jejich jezdců. Šéf Mercedesu si údajně hodně často volá s rodinou Maxe Verstappena. ...
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Helmut Marko Bull zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helmut Marko Bull" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes