Matt Morris

Vztahuje se k

Morris končí, McLaren v Itálii ulovil technického ředitele. Toro Rosso to ale popírá

26.července » F1News.cz
Technický ředitel Toro Rosso James Key je na cestě z Faenzy do Wokingu. Vzhledem k jeho postavení a znalostem technických detailů jej čeká nucená dovolená a ještě to bude chvíli trvat, než se s McLarenem objeví na závodech. Italská stáj odpoledne ...

McLaren v Itálii ulovil technického ředitele, získává cennou posilu. Morris končí

26.července » F1News.cz
Technický ředitel Toro Rosso James Key je na cestě z Faenzy do Wokingu. Vzhledem k jeho postavení a znalostem technických detailů jej čeká nucená dovolená a ještě to bude chvíli trvat, než se s McLarenem objeví na závodech.

Motor Renault bude letos výkonnější i spolehlivější

9.února » F1News.cz
Renault prožil dobrou zimu, kdy se mu podařilo navýšit výkon své pohonné jednotky i zlepšit její spolehlivost. To je povzbuzením i pro jeho zákazníky, kteří by si to letos rádi rozdávali o vítězství s Ferrari a Mercedesy.

Honda se před sezónou cítí silná v kramflecích. Kam až se chce posunout?

24.února » F1News.cz
Zdůrazňovat opětovně kolorit předsezónních prohlášení je možná zbytečné, ale určitě je zajímavé si některé výroky zapamatovat a později porovnat se skutečností. Což samozřejmě neznamená, že vše vyřčené je jenom honosná fasáda.

Byl to malý problém, říká McLaren

25.února » F1 Sports
Malý problém ale s velkými důsledky. Tak by se dal shrnout poslední den prvních testů pro McLaren. Fernando Alonso odjel ráno jen tři kola.

Tato informační stránka o Matt Morris zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matt Morris" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes