Jonathan Neal

Vztahuje se k

"Renault předstihneme do konce sezóny, vidíme to na datech," tvrdí šéf Hondy

9.srpna » F1News.cz
Japonská automobilka doufá, že do konce roku přijde s pohonnou jednotkou, která bude předčit Renault. Honda se tak snaží na poslední chvíli zachránit partnerství s McLarenem.

"Renault přestihneme do konce sezóny, vidíme to na datech," tvrdí šéf Hondy

7.srpna » F1News.cz
Japonská automobilka doufá, že do konce roku přijde s pohonnou jednotkou, která bude předčit Renault. Honda se tak snaží na poslední chvíli zachránit partnerství s McLarenem.

Existuje řešení, které by mohlo vyhovovat všem - i Alonsovi, tvrdí ředitel McLarenu

1.srpna » F1News.cz
McLaren má nejvýše pět týdnů na to, aby rozhodl, jaké motory budou poháněn jeho monoposty v roce 2018. Podle provozního ředitele Jonathana Neala se rýsuje řešení, které bude vyhovovat všem včetně Fernanda Alonsa.

McLaren popírá, že by se Button dostatečně nesoustředil na svůj návrat

19.května » GPF1.cz
McLaren skrze ředitele svojí technologické skupiny Jonathana Neala vyvrací tvrzení bývalého pilota formule 1 Marka Webbera a obhajuje nasazení Buttona do Grand Prix Monaka.

Horší než čtvrté místo bude pro McLaren zklamáním

14.ledna » GPF1.cz
McLaren s napětím vyhlíží lepší zítřky. Jeho cílem pro sezonu 2017 je minimálně čtvrté místo v Poháru konstruktérů, horší výsledek bude podle ředitele Jonathana Neala zklamáním. Podobného názoru je i závodní ředitel Éric Boullier. Tým ... - čti dále

Oficiálně: Zak Brown přichází do McLarenu, Dennise však nenahradí

22.listopadu » GPF1.cz
Americký byznysmen a bývalý automobilový závodník částečně nahradí Rona Dennise ve funkci výkonného šéfa skupiny McLarenu, kterou věhlasný Brit nedávno nedobrovolně složil. Brown byl v posledních deseti letech jednou z hlavních postav vedení formu...

Tato informační stránka o Jonathan Neal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jonathan Neal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes