15
new stories - click to show

Helmut Marko

Related to

Verstappen může díky klauzuli odejít z Red Bullu, pokud jeho vůz nebude stačit na nejrychlejší

14.February » F1 Sports
Helmut Marko přiznal, že Max Verstappen má ve smlouvě s Red Bullem dodatek, podle kterého může tým opustit po letošní sezóně formule 1, pokud nebude mít k dispozici dostatečně konkurenceschopný ...

Trable pro Red Bull: Max nás může brzy opustit, přiznává Marko

13.February » F1News.cz
Podle odborného poradce Red Bullu Helmuta Marka obsahuje kontrakt Maxe Verstappena výkonnostní klauzuli, která je spojená s výkonností monopostu. Pokud nedojde k jejímu splnění, může Holanďan zamířit před příští sezonou do Mercedesu.

Návrat k Renaultu by podle Tosta nebyl dobrý

9.February » F1 Sports
Red Bull chce převzít motory Honda. Pokud by se to nepovedlo, musel by zřejmě opět používat motory Renault. Tostovi se ale tato záložní varianta nelíbí.

Jak fungují jezdecké akademie v motorsportu: Výchova mladých talentů pro F1!

31.January » AUTO.cz
V automobilovém sportu a formulovém světě zvlášť jsou běžné jezdecké akademie. Jak fungují? Plní opravdu svůj účel? A jaké peníze se tam točí?

Hamiltona a Vettela napadla kachna z Kanady: Vettel měl možná počkat

29.January » F1News.cz
Brit Lewis Mamilton a Němec Sebastian Vettel zažili spolu se svými blízkými šok. Známá kanadská sportovní televizní stanice totiž odvysílala zprávu, že požadavky Lewise Hamiltona byly natolik vysoké, že vedení Mercedesu se rozhodlo pro ukončení je...

Od poloviny sezóny začne ohrožovat Gaslyho, říká o Cunodovi jeho bývalý šéf

27.January » F1 Sports
Júki Cunoda bude letos jedním ze tří nováčků na startovním roštu (vedle Schumachera a Mazepina). Podle jeho bývalého šéfa od něj můžeme v průběhu sezóny očekávat velké věci.

Ferrari bude bojovat o třetí místo, předpovídá Marko

24.January » F1 Sports
Helmut Marko z Red Bullu očekává, že Ferrari bude letos znovu patřit k nejsilnějším týmům formule 1 a v Poháru konstruktérů bude bojovat o třetí místo.

Příští týden rozhodne. Týmy budou hlasovat o zmrazení motorů a tedy i osudu Red Bullu

22.January » F1 Sports
Příští týden bude klíčový pro další budoucnost Red Bullu ve formuli 1. Bude se hlasovat o zmrazení vývoje pohonných jednotek.

Tato informační stránka o Helmut Marko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helmut Marko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes