Charlie Whiting

Vztahuje se k

Tým se třemi vozy? Je to nepravděpodobné, říká Whiting

19.září » F1 Sports
Ředitel závodů formule 1 Charlie Whiting se vyjádřil k myšlence nasazení třetích vozů. Startérovi velkých cen se tato myšlenka líbí, její realizaci však považuje za krajně nepravděpodobnou.

Sirotkin podle Grosjeana jezdí jak na motokárách

18.září » F1 Sports
Grosjean si v Singapuru vysloužil kritiku a penalizaci za pomalé puštění o kolo rychlejšího Lewise Hamiltona. Podle rodáka ze Ženevy je ale hlavním viníkem Sirotkin.

Narazil Pérez do Sirotkina záměrně? Whiting sdělil svůj názor +VIDEO

18.září » F1News.cz
Ve Velké ceně Singapuru bojoval Sergio Pérez několik zatáček s pomalejším vozem Sergeje Sirotkina. Po výjezdu z té 17. na krátké rovince najednou zahnul vlevo, přímo do Williamsu. Šlo o záměr, vyléval si svou zlost, nebo jen špatně odhadl, jak je ...

Whiting si nepodezírá Péreze z úmyslné kolize a modré vlajky měnit nechce

17.září » F1 Sports
Charlie Whiting nechce měnit pravidla ohledně modrých vlajek. Valtteri Bottas si stěžoval, že se nedokáže k předjížděnému vozu přiblížit na rozdíl menší než 1,2 sekundy. Podle Whitinga to není ...

Kolem modrých vlajek panuje obsese, ale systém je prý nastaven správně

17.září » GPF1.cz
Piloti podléhají obsesi kolem modrých vlajek. Ty mají za cíl uvolnit prostor závodníkovi, který dojede chvost startovního pole a jezdci o kolo zpět aby bojům na čele nepřekážely. Jenomže posedlost modrými vlajkami je v současné době tak veliká, že...

"Jeden z nejhorších případů ignorování modrých vlajek," poukazuje Whiting na konkrétního jezdce

17.září » F1News.cz
Charlie Whiting byl po Velké ceně Singapuru 2018 rozzlobený na chování Romaina Grosjeana, který podle něj naprosto ignoroval modré vlajky, a porušil tak "zlaté pravidlo." Jak své počínání vysvětluje jezdec s bohatými zkušenostmi z Formule 1?

Ředitel závodu se Hamiltonovi omluvil za to, že mu na prvním místě zkomplikoval život

16.září » GPF1.cz
Ředitel závodu Charlie Whiting se omluvil vítězi GP Singapuru Lewisi Hamiltonovi za to, že jeho tým neodvedl lepší práci při 'vyklízení jezdců o kolo zpátky'.

Whiting: Grosjean zcela zapomněl na „zlaté pravidlo modrých vlajek“

16.září » F1 Sports
Ředitel závodů formule 1 Charlie Whiting se domnívá, že se Romain Grosjean ve Velké ceně Singapuru dopustil "jednoho z nejhorších případů" ignorování modrých vlajek.

FIA chce po Ericssonově nehodě debatovat s technickými řediteli týmů

6.září » F1News.cz
Nehoda Marcuse Ericssona na Monze, kdy u jeho Sauberu selhalo zařízení DRS a následovaly hrůzostrašné přemety, vedla závodního ředitele FIA Charlie Whitinga k rozhodnutí absolvovat v pátek setkání s technickými řediteli jednotlivých týmů.

Tato informační stránka o Charlie Whiting zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Charlie Whiting" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes