Charlie Whiting

Vztahuje se k

Díky Vettelovi už víme, kolik stojí váha

15.listopadu » F1 Sports
Sebastian Vettel v průběhu kvalifikace na GP Brazílie zničil váhu. Dozvěděli jsme se tak, kolik váha stojí.

Whiting se vyjádřil k incidentu Ocona s Verstappenem. Kdo je na vině? +VIDEO

12.listopadu » F1News.cz
Ředitel závodů Formule 1 Charlie Whiting vyjádřil svůj názor na kolizi o kolo zpět jedoucího Estebana Ocona s průběžným lídrem Velké ceny Brazílie Maxem Verstappenem. Podle něj byl manévr pilota Force Indie zcela nepřijatelný.

Špatné umístění zrcátek podle Magnussena jezdcům ztěžuje výhled za sebe

3.listopadu » F1 Sports
Kvůli špatným zpětným zrcátkům na vozech formule 1 jsou jezdci v soubojích často slepí, myslí si pilot týmu Haas Kevin Magnussen, který byl zapleten do nedávného incidentu během závodu.

Magnussen se zlobí. Současné monoposty F1 mají jednu zásadní chybu

2.listopadu » F1News.cz
Pilot amerického týmu Haas se vrátil ke své kolizi s Charlesem Leclercem při letošní GP Japonska, ke které se s odstupem času vyjádřil i ředitel závodů Charlie Whiting.

V roce 2020 se pojede Velká cena Vietnamu F1

2.listopadu » ČT sport
V roce 2020 se v seriálu formule 1 pojede Velká cena Vietnamu. O dohodě s vedením šampionátu informovala vláda asijského státu. Závod se uskuteční na částečně městském okruhu, který bude postaven zhruba jedenáct kilometrů od hlavního města Hanoje.

Formule 1 má novou destinaci, od roku 2021 se pojede i ve Vietnamu

1.listopadu » iSport.cz
V roce 2020 se v seriálu formule 1 pojede Velká cena Vietnamu. O dohodě s vedením šampionátu podle agentury AFP informovala vláda asijského státu. Závod se uskuteční na částečně městském okruhu, který bude postaven zhruba jedenáct kilometrů od hla...

Od roku 2021 se formule 1 pojede i ve Vietnamu

1.listopadu » Sport.cz
V roce 2021 se v seriálu formule 1 pojede Velká cena Vietnamu. O dohodě s vedením šampionátu informovala tamní vláda. Okruh vyroste nedaleko Hanoje

Formule 1 se od roku 2020 pojede i ve Vietnamu

1.listopadu » iDNES.cz
Asijská expanze pokračuje, v roce 2020 se v seriálu formule 1 pojede Velká cena Vietnamu. O dohodě s vedením šampionátu podle agentury AFP informovala vietnamská vláda. Další články k tématu: Formule 1 se v roce 2020 nejspíš pojede i ve Vietnamu H...

Rozhodnuto. Od roku 2021 se formule 1 pojede i ve Vietnamu

1.listopadu » Tyden.cz
V roce 2021 se v seriálu formule 1 pojede Velká cena Vietnamu. O dohodě s vedením šampionátu podle agentury AFP informovala vláda asijského státu. Závod se uskuteční na částečně městském okruhu, který bude postaven zhruba jedenáct kilometrů od hla...

V roce 2021 se pojede Velká cena Vietnamu F1

1.listopadu » ČT24
V roce 2020 se v seriálu formule 1 pojede Velká cena Vietnamu. O dohodě s vedením šampionátu informovala vláda asijského státu. Závod se uskuteční na částečně městském okruhu, který bude postaven zhruba jedenáct kilometrů od hlavního města Hanoje.

Tato informační stránka o Charlie Whiting zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Charlie Whiting" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes