15
new stories - click to show

Od Velká

Related to

ZKÁZA VELKÉ TARTÁRIE 1

10.October » ČeskoAkutálně.cz
15. ledna 2013 ruský prezident Vladimír Putin v Ruské geografické společnosti slavnostně otevřel nový archív, kde jsou veřejnosti zpřístupněny mapy Tartárie. Příspěvek ZKÁZA VELKÉ TARTÁRIE 1 pochází z ČeskoAktuálně.cz

McLaren: Nový nos pomůže uvolnit skrytý potenciál našeho vozu

4.October » F1 Sports
Nasazení nového nosu McLarenu podle slov šéfa týmu pomůže objevit dosud skrytý potenciál jeho letošního monopostu formule 1.

Kvalifikační režimy zakáže FIA od Monzy. Budou výjimky

21.August » F1 Sports
FIA zakáže využívání kvalifikačních režimů až od Velké ceny Itálie. Situace ale nebude úplně jednoduchá.

Zajímavé statistiky po GP Maďarska 2020: Dominance Mercedesu, ferrari dostala kolo

22.July » F1 Sports
Lewis Hamilton směřuje za překonáním Schumacherova rekordu v počtu vítězství, Verstappen a jeho číslo 33, jezdci Ferrari dostali kolo a další zajímavé statistiky po Velké ceně Maďarska 2020.

Žulovsko na kole

18.June » Turistika.cz
Žulovsko na kole (05/2020) V oblasti Žulovské pahorkatiny v okrese Jeseník je spousty krásných míst pro pěší turistiku i pro cyklistiku. Hlavní pěší turistická trasa vede z Vidnavy přes Venušiny misky a Boží horu do Žulové. Krásná místa pro pěší i…

Tak o tohle Meghan jde! Britům zatrnulo, promluvili její přátelé!

14.May » stars24.cz
Od Velké Británie je sice vévodkyně Meghan tisíce kilometrů daleko, přesto tamním lidem zatrnulo, když se dozvěděli o jejích záměrech. Všechno vyšlo najevo poté, co promluvili její přátelé.

Jak efektivně pracovat z domova?

18.March » Týden.cz
Společnosti po celém světě rozjely povinnou práci z domova. Ať už jste nováček nebo pracovní veterán - mohlo by se vám hodit několik rad, jak udržet vlastní produktivitu, napsal zpravodajský server BBC News.

Jak správně pracovat z domova. Rady, které pomohou udržet produktivitu

17.March » EuroZprávy.cz
Společnosti po celém světě rozjely povinnou práci z domova. Ať už jste nováček nebo pracovní veterán - mohlo by se vám hodit několik rad, jak udržet vlastní produktivitu, napsal zpravodajský server BBC News.

Chovejte se jako v zaměstnání, nenoste třeba pyžamo, doporučují experti o práci z domova

17.March » Český rozhlas
Společnosti po celém světě rozjely povinnou práci z domova. Ať už jste nováček nebo pracovní veterán, mohlo by se vám hodit několik rad, jak udržet vlastní produktivitu, napsal zpravodajský server BBC.

Ilona Švihlíková: Rozpojení bez opojení

3.January » Euro.cz
Když deník Financial Times hledal nejvýznamnější trendy roku 2019, slovo „rozpojení“ (decouple) patřilo k těm nejčastějším. Nemyslí se tím ovšem ona rozpojení, která pozorujeme ve vyspělých zemích už od 70. let – jako je rozpojení mezi vývojem mez...
David Cameron - Britský politik
Google - Vyhledávač a internetová reklamní agentura
Microsoft - Americká softwarová společnost
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Od Velká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Od Velká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes