Michal Brožka

Related to

Ekonomická aktivita v eurozóně zpomalí

23.October » prvnízprávy.cz
Indexy nákupních manažerů ze zemí eurozóny by již měli odrážet zhoršenou epidemickou situaci, ale o žádné drama by se zatím jednat nemělo.

Forex: Po dvou dnech posilování dnes koruna oslabila k euru i dolaru

22.October » FX Street
Česká měna zastavila posilování z předchozích dvou dnů. K euru dnes oslabila o šest haléřů na 27,21 Kč/EUR, vůči dolaru ztratila 16 haléřů na 23,02 Kč/USD. Vyplývá to z informací na serveru Patria Online.

Po dvou dnech posilování dnes koruna oslabila

22.October » ČeskéNoviny.cz
Praha - Česká měna zastavila posilování z předchozích dvou dnů. K euru dnes oslabila o šest haléřů na 27,21 Kč/EUR, vůči dolaru ztratila 16 haléřů na 23,02 Kč/USD. Vyplývá to z...

Stejné ekonomické výsledky umožňují různou prezentaci, ukazuje příklad dvou analytiků

12.October » Ekonomický deník
Spotřebitelské ceny v ČR se v září oproti srpnu snížily o 0,6 %, což bylo dvakrát rychleji, než čekal trh. Meziroční míra inflace zpomalila na 3,2 % z předchozího tempa 3,3 %. V meziročním srovnání však ceny stoupají. Různý pohled dvou analytiků v...

Inflace bude podle analytiků nadále klesat

12.October » FX Street
Meziroční inflace bude v následujících měsících nadále klesat a na konci roku by se mohla dostat i pod tříprocentní hranici. Vyplývá z reakcí analytiků, které dnes ČTK oslovila. Zářijový pokles inflace ekonomy překvapil a upozornili na to, že je i...

Evropu trápí epidemie, bude se jednat o Brexitu

12.October » prvnízprávy.cz
V Evropě a zejména pak v ČR bude hlavním tématem opět vývoj epidemie C-19. Rada EU bude jednat o Brexitu v situaci, kdy premiér Johnson hrozí koncem jednání.

Inflace pokračuje v ústupu

12.October » prvnízprávy.cz
Spotřebitelské ceny v ČR se v září oproti srpnu snížily o 0,6 %, což bylo dvakrát rychleji, než čekal trh i než kolik ukazoval náš odhad.

Tato informační stránka o Michal Brožka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Brožka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes