15
new stories - click to show

Michal Brožka

Related to

Naděje na vakcínu versus přítomnost druhé vlny

23.November » prvnízprávy.cz
Obchodní aktivitu tento týden utlumí svátek Dne díkuvzdání v USA. Nových dat ale nebude málo. Pozornost budou poutat především předstihové indikátory, které vlivem druhé vlny pandemie pravděpodobně klesnou.

Koruna na konci týdne na houpačce

21.November » prvnízprávy.cz
Dle agentury Bloomberg generální tajemnice Evropské komise Ilze Juhansone údajně na meetingu v Bruselu uvedla, že jednání o brexitu se s ohledem na pomalý progres mohou protáhnout až do prosince.

USA dál škrtí covid-19. Každý týden přibývají statisíce nezaměstnaných

20.November » Seznam Zprávy
Na Spojené státy se valí další vlna viru a opatření. Výrazně proto roste nezaměstnanost. Každý týden přibudou statisíce lidí bez práce.

České podniky proklouznou koronakrizí ve zdraví, ukazuje studie. Jinde to bude horší

10.November » Aktuálně.cz
Podle americké studie, která porovnává ekonomiku ve 13 zemích, má na Česko krize zatím nejmenší dopady. Budoucnost ale závisí na opatřeních vlády.

Český průmysl je z krize téměř venku. Výroba v září meziměsíčně výrazně vzrostla

6.November » CNN Prima NEWS
Průmyslová produkce byla v září už jen o 1,5 procenta nižší než před rokem. Je tak skoro venku z krize. K pozitivně překvapivému výsledku jí pomohl výrazný meziměsíční růst. Výroba se oproti srpnu zvýšila o 4,1 procenta a ještě rychleji vzrostla h...

Tato informační stránka o Michal Brožka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Brožka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes