15
new stories - click to show

Vitalij Petrov

Related to

Je to totální nesmysl, štve expilota F1 Petrova. Co ho tak rozčílilo?

9.February » F1News.cz
Vitalij Petrov nesouhlasí s plošným trestáním všech ruských sportovců za dopingové skandály východní velmoci. Bývalý pilot Renaultu či Caterhamu si myslí, že následky za svoje jednání by měl nést každý jednotlivec a tresty by se neměly týkat těch,...

Je to totální nesmysl, štve Petrova. Co mu nedává spát?

9.February » F1News.cz
Vitalij Petrov nesouhlasí s plošným trestáním všech ruských sportovců za dopingové skandály východní velmoci. Bývalý pilot Renaultu či Caterhamu si myslí, že následky za svoje jednání by měl nést každý jednotlivec, případné tresty by se podle něj ...

Tajemná vražda u jezera. Bývalým pilotem F1 otřásla otcova násilná smrt

26.October » Sport.cz
Byl prvním ruským pilotem ve formuli 1 a během Velké ceny Portugalska si měl odbýt premiéru v roli maršála FIA. Těsně před startem víkendu ovšem Vitalij Petrov dostal strašlivou zprávu. Jeho otce Alexandra zavraždili. Syn se proto musel rychle vrá...

Trudný víkend komisaře Petrova. Nejdřív kritika od Hamiltona, pak mu zastřelili tátu

26.October » Aktuálně.cz
Vitalij Petrov místo premiéry v roli stevarda závodu F1 odletěl z Portugalska oplakávat zastřeleného otce. Předtím čelil Hamiltonově kritice.

Hamiltonovi se nelíbí Petrov na pozici stewarda. Nemá podle něj správný názor na boj proti rasismu

22.October » F1 Sports
Bývalý pilot formule 1 Vitalij Petrov bude v Portugalsku jedním ze sportovních komisařů. Hamiltonovi se tato volba nelíbí.

Pamatujete? Petrov získal první ruské pódium v F1, přesto musel přerušit kariéru

13.December » GPF1.cz
Vitalij Aleksandrovič Petrov byl prvním Rusem, který vstoupil do šampionátu formule 1. I když se zde dlouho neohřál, dokázal zaznamenat několik slušných výsledků.

Před devíti lety byl Alonso okraden o titul, Vettel se jen smál

1.December » GPF1.cz
Po jednoznačném boji o titul v sezóně 2009 byl následující rok o to šťavnatější. O mistrovskou korunu se před posledním závodem sezóny prali čtyři jezdci. Fernando Alonso vypadal jako jasný šampion, ale osud tomu chtěl jinak.

Vrací se varování jezdcům – černobílé vlajky, jakési žluté karty

3.September » GPF1.cz
Nový ředitel závodů Michael Masi chce využívat to, co po léta ve formuli 1 využíváno nebylo: signál bílo-černou vlajkou, která napomíná konkrétního jezdce za nesportovní chování. Ekvivalent žluté karty ve fotbale.

Dvaadvacet bývalých pilotů F1 zasáhne do letošního Le Mans

15.June » F1 Sports
Letošní ročník slavné čtyřiadvacetihodinovky v Le Mans je již za dveřmi, a proto je nyní ten pravý čas na to podívat se, kteří piloti se zkušenostmi z formule 1 se o víkendu vytrvalostního maratonu ...

Tato informační stránka o Vitalij Petrov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vitalij Petrov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes