Max Mosley

Vztahuje se k

Zlý muž? Tomu se v našem týmu smějeme, říká Magnussen

21.listopadu » F1News.cz
Nálepka pilota, jehož projev na trati místy přesahuje únosnou mez, patří k F1 neodmyslitelně. Stačí se projít jednotlivými ročníky a najdeme několik případů, kdy u jistých jedinců nešlo jen o pomíjivý akt, proto si vysloužili titul "zlých mužů".

Ohlédnutí: Jak složitě vznikala současná koncepce motoru F1

2.listopadu » GPF1.cz
Právě byla představena koncepce nové generace motorů F1 pro sezony 2021 a dále. Že to asi ještě nebude tak snadné, dokládá ohlédnutí do minulosti, které připomíná okolnosti, za jakých vznikal současný motor F1.

Ecclestone: S Mosleym jsme pomáhali Ferrari, bylo to výhodné. Dnes to dělá Mercedes

28.října » F1News.cz
Za dob, kdy F1 ještě šéfoval Ecclestone a Max Mosley byl prezidentem FIA se prý údajně přizpůsobovaly pravidla ku prospěchu Ferrari. Letos prý Ferrari pomohl Mercedes.

Jak by Vettela potrestal Max Mosley? Hrozí Vettelovi u Ferrari nahrazení Alonsem?

29.června » F1News.cz
Bývalý prezident Mezinárodní automobilové federace FIA Max Mosley se vyjádřil k incidentu Sebastiana Vettela, který za safety-carem ve Velké ceně Ázerbájdžánu narazil do Lewise Hamiltona. Co hrozí německému jezdci? Je možné že Ferrari bude zvažova...

Williamsu by rozpočtové stropy vyhovovaly

13.února » F1News.cz
Otázka omezení výdajů se opět dostává do centra dění. V minulosti už se na jednacím stole objevila, postaral se o to někdejší prezident FIA Max Mosley v roce 2010, ale nakonec tato záležitost ustoupila do ústraní.

Nový majitel F1 udělal chybu, měl nechat Ecclestona ve vedení, říká ex–šéf FIA

10.února » Autoforum.cz
Max Mosley se pustil od obhajoby Bernieho Ecclestona. Zároveň letošní pravidla označil za diskutabilní, neboť F1 mohou učinit ještě méně zábavnou. (Petr Prokopec)

Mosley o Ecclestoneovi a nových pravidlech: s rostoucí rychlostí stoupá nebezpečí

6.února » F1News.cz
Bývalý prezident FIA Max Mosley hovoří o posledních změnách ve vedení Formule 1, o dědictví Bernieho Ecclestonea a nových pravidlech. Co by dělal jinak?

Manor končí! Nového kupce se najít nepodařilo

27.ledna » GPF1.cz
Všechny pokusy zachránit potápějící se Manor přišly vniveč. Továrna v Banbury dnes poslala své zaměstnance domů a spolu s tím tak oznámila svůj konec ve formuli 1. Dne 6. ledna vstoupil Manor, jenž byl v rukou provozní ... - čti dále

McLaren je pro rozpočtové stropy, opět hovoří o titulárním sponzorovi

27.ledna » F1News.cz
McLaren je dle slov svého nového výkonného ředitele Zaka Browna pro zavedení rozpočtových stropů ve Formuli 1. Náklady eskalovaly příliš vysoko, proto není snadné sehnat takové titulární sponzory, kteří by byli ochotni týmům uhradit polovinu z nich.

Názor: Ecclestonova hrozba konkurenční sérií GP1? Nesmysl, který nemůže uspět

27.ledna » GPF1.cz
Bernie Ecclestone po svém odstranění z funkce výkonného ředitele F1 uplynulé pondělí s médií nemluví. Ale lidé blízcí jeho okolí potvrzují, že svůj nucený odchod nese velmi nelibě. Není se co divit. Navzdory velmi respektovanému věku ... - čti dále

Tato informační stránka o Max Mosley zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Max Mosley" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes