15
new stories - click to show

Petr Hlawiczka

Related to

O kolik zpomalily vozy v roce 2021 kvůli změnám pravidel? Ferrari premiantem

30.March » F1News.cz
Týmy se během zimy musely vyrovnat s úpravami aerodynamických pravidel, jež postihly difuzory, bočnicové panely či podlahy v zadních rozích. Kdo v jednotlivých sektorech a ideálních časech na kolo zpomalil nejvíce a kdo naopak dosáhl největšího po...

Shrnutí testů v Bahrajnu: Red Bull na špici, Ferrari stahuje náskok. Mercedes v problémech?

14.March » F1News.cz
Jak dopadly předsezónní testy v Bahrajnu, kde se v uplynulých třech dnech sešly všechny týmy Formule 1? Jakých dosahovaly časů a kdo ujel nejvíce kilometrů? Co můžeme z předvedených výkonů usuzovat?

Kolik co stojí ve Formuli 1?

25.December » F1News.cz
Na otázku, kolik stojí samotný monopost Formule 1, jeho jednotlivé komponenty a následné opravy, není snadné odpovědět. Jaký má tým rozpočet na sezónu nebo kolik stojí udržet stáj v chodu? Většina níže uvedených čísel pochází z úniku informací a n...

Alonso "zažehl soutěživého ducha" - ovládl test nováčků v Abú Zabí

15.December » F1News.cz
Fernando Alonso zajel nejrychlejší čas dnešního testu, který byl původně určen pouze pro mladé piloty. Těsně za ním skončili talenti Mercedesu: Nyck de Vries a Stoffel Vandoorne.

Hamilton vymetl všechny sektory a překonal rekord okruhu, Renault kraloval na rovinkách

28.November » F1News.cz
ŠÁCHÍR - NEJLEPŠÍ SEKTORY A MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI KVALIFIKACE; Jak se vedlo pilotům během kvalifikace na Velkou cenu Bahrajnu 2020 v jednotlivých částech okruhu a kdo dosáhl nejvyšší rychlosti na rovince?

Analýza sektorů: Hamilton byl rychlejší, Bottas však předvedl čistější kolo a nejvyšší rychlost

31.October » F1News.cz
IMOLA - ANALÝZA SEKTORŮ; Jakých časů a maximálních rychlostí dosahovali piloti v jednotlivých sektorech kvalifikace na Velkou cenu Emilia Romagna? S jakými strategiemi do ní zítra můžou nastoupit?

NEJRYCHLEJŠÍ SEKTORY A MAX. RYCHLOSTI: Hamilton měl časy na vítězství, skládačku ale nedal dohromady

10.October » F1News.cz
NŰRBURGRING - NEJLEPŠÍ SEKTORY A MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI KVALIFIKACE; Jakých časů a maximálních rychlostí dosahovali piloti v jednotlivých sektorech během kvalifikace na Velkou cenu Eifelu? Jaké strategie jsou nejvýhodnější pro zítřejší závod?

Nejlepší sektory patřily Mercedesům a McLarenu, na rovinkách nejrychlejší Ocon s Renaultem

27.September » F1News.cz
SOČI - NEJLEPŠÍ SEKTORY A MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI ZÁVODU; Jakých časů dosahovali piloti v jednotlivých sektorech na okruhu v Soči a jak jim to šlapalo na rovinkách během Velké ceny Ruska?

Bottas předčil Hamiltona pouze v 1 sektoru, Honda nejrychlejší na rovinkách. Strategie pro závod?

9.August » F1News.cz
SILVERSTONE - NEJLEPŠÍ SEKTORY, MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI KVALIFIKACE A STRATEGIE PRO ZÁVOD; Jakých časů dosahovali piloti v kvalifikaci na Výroční 70. velkou cenu v jednotlivých sektorech okruhu a kdo byl nejrychlejší na rovinkách? Jaké strategie jsou ...

Nejrychlejší sektory a maximální rychlost závodu dokládají nadvládu Mercedesu

19.July » F1News.cz
HUNGARORING - NEJLEPŠÍ SEKTORY A MAXIMÁLNÍ RYCHLOST ZÁVODU; V jednotlivých sektorech i na rovinkách dominovaly Mercedesy, které ve Velké ceně Maďarska nedaly soupeřům sebemenší šanci.

Hamilton dominoval ve všech sektorech a překonal další rekordy, na rovinkách nejpomalejší Ferrari

18.July » F1News.cz
HUNGARORING - NEJLEPŠÍ SEKTORY A MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI KVALIFIKACE; Jakých časů dosahovali piloti v jednotlivých sektorech okruhu a komu to jezdilo nejlépe na rovinkách? Jaké strategie vycházejí nejlépe pro Velkou cenu Maďarska?

Shrnutí testů: Mercedes nejlepší, v patách mu je Red Bull. Ferrari svou formu hodnotí upřímně

28.February » F1News.cz
Dnes skončili druhé předsezónní testy, celkově měly letos k dispozici pouze 6 dní na to, aby se seznámily se svými novými vozy a připravily se na první závod. Jakých časů dosahovali, kolik toho zvládli a co z toho můžeme odvodit? Koho můžeme očeká...

Tato informační stránka o Petr Hlawiczka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hlawiczka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes