15
new stories - click to show

Franz Tost

Related to

Pandemie otevřela týmům oči: Bez ní by na finanční kompromisy nepřistoupily

22.January » GPF1.cz
To, co si méně finančně zajištěné týmy delší dobu přály, se nakonec splnilo díky pandemické krizi. Stáje budou moci v průběhu sezony vydat nižší množství peněz, než bylo původně zamýšleno. Bez náročné situace kvůli Covid-19 by bohatší týmy nikdy n...

Úspěch v minulé sezóně zastínil Vettelovo vítězství z roku 2008, říká šéf AlphaTauri

9.January » F1 Sports
Šéf týmu AlphaTauri Franz Tost označil loňskou sezónu formule 1 za nejúspěšnější v historii týmu, když ročník 2020 předčil i premiérové vítězství Sebastiana Vettela v roce 2008.

Cunoda byl překvapen výkonem a přítlakem letošních monopostů F1

16.December » F1 Sports
Junior Hondy Júki Cunoda si v úterý v testu nováčků v Abú Dhabí poprvé vyzkoušel současný monopost formule 1. Za volantem alphatauri zajel pátý nejrychlejší čas.

Zemřel Walter Lechner senior: „Určitě se nebudu jednoho dne belhat po paddocku o holi!“

11.December » First Style
Před několika dny překvapila sportovní svět zpráva o úmrtí Waltera Lechnera seniora. „Díky“ aktuální politice zákazů návštěv publika u závodů letos ani nebylo možné všimnout si absence 71letého Rakušana při podnicích Porsche-Cupu. A při tom trval ...

Hamilton naznačil odchod z F1 do dvou let

29.November » GPF1.cz
Sedminásobný mistr světa Lewis Hamilton naznačil, že nejpozději za dva roky ve formuli 1 skončí. Britský pilot, jenž stále nemá smlouvu pro příští sezonu, to pronesl v souvislosti s plánovaným zavedením platovým stropů pro jezdce od roku 2023. Tou...

Problém s platovými stropy pilotů? Ať jsou vůbec rádi za tuhle pěknou práci

13.November » GPF1.cz
Šéf týmu Alpha Tauri má svérázný pohled na současné platy jezdců, které v nelehké pandemické době představují pro týmy mnohdy neúměrnou finanční zátěž. Franz Tost si myslí, že výše finanční odměny by pro piloty měla být až druhořadou záležitostí.

Istanbul bude pro pneumatiky Pirelli zkouška ohněm

11.November » SvětFormule.cz
Šéf týmu AlphaTauri Franz Tost věří, že návrat formule 1 do Turecka bude „výzvou pro nás všechny“, přičemž očekává, že dobré zacházení se svými pneumatikami bude pro jezdce během víkendu kritické.

Proč brzký vstup do F1 nyní Verstappenovi pomáhá drtit týmové kolegy?

7.November » F1 Sports
Role týmového kolegy Maxe Verstappena se zdá být jako jedna z nejnáročnějších ve formuli 1. Nizozemský pilot už od svého vstupu do F1 představuje pro své týmové kolegy výzvu.

Tato informační stránka o Franz Tost zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Franz Tost" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes