15
new stories - click to show

Eddie Jordan

Related to

Jordan by Hamiltonovi ukázal dveře. Každý je nahraditelný, říká

8:06 » F1 Sports
Eddie Jordan se na zimu přemísti do Kapského města, ale napojení na zákulisní informace a ostrý jazyk rozhodně doma nenechal.

Chameleoni F1: Od Jordanu až po Aston Martin

30.December » GPF1.cz
Už počínaje sezonou 2021 vstoupí do F1 formálně nový tým – Aston Martin, který vzejde ze současného Racing Pointu. Britská automobilka se tak do šampionátu vrátí po 61 letech absence. Ve skutečnosti jde ale o stáj, která v královně motorsportu půs...

Hamilton do Red Bullu? Eddie asi pil, směje se Horner

8.October » F1 Sports
Eddie Jordan v září překvapil svět formule 1 svým prohlášením v rozhovoru pro holandskou televizi Ziggo Sport, ve kterém řekl, že by Lewis Hamilton měl přestoupit k Verstappenovi do Red Bullu. Šéf ...

Verstappen nechápe, proč by měl Hamilton jít do Red Bullu. V Soči zázraky nečeká

24.September » F1 Sports
Eddie Jordan řekl, že by bylo skvělé, pokud by Lewis Hamilton přestoupil do Red Bullu a jezdil vedle Verstappena, což samozřejmě není moc reálné.

Jordan je přesvědčen o prodeji Mercedesu. Co radí Wolffovi?

22.September » F1News.cz
Eddie Jordan je přesvědčen, že společnost Ineos odkoupí 70 procent akcií mistrovského Mercedesu, čímž by se stala majoritním vlastníkem. Toto Wolff by pak měl podle Jordana odejít za novou výzvou.

Hamilton by měl jít do Red Bullu, říká Jordan a věří, že by ho Verstappen porazil

21.September » F1 Sports
Eddie Jordan si myslí, že by bylo skvělé, kdyby Lewis Hamilton přestoupil do Red Bullu a nepochybuje o tom, kdo by ze souboje vyšel vítězně.

Konec Mercedesu ve F1? Podle Jordana bude mít brzy nového majitele i název

13.September » F1 Sports
Eddie Jordan občas vytáhne z klobouku překvapivou spekulaci. Některé se později potvrdí, jiné ne. Nyní přichází s opravdu těžkým kalibrem.

Jordan Vettelovi nevěří: Rozdrtil ho i Leclerc, zvládl by čelit Hamiltonovi?

30.July » F1News.cz
Pokud by byl Eddie Jordan šéf Racing Pointu, Vettela by do svých služeb nejspíš nevzal. Jeho prioritou by zůstal v týmu dobře zabydlený Sergio Pérez.

Před deseti lety dostal Felipe Massa týmový příkaz „Fernando is faster than you“

25.July » F1 Sports
Před deseti lety dostal v průběhu Velké ceny Německa Felipe Massa patrně nejslavnější týmový příkaz v historii, pustil před sebe svého týmového kolegu Fernanda Alonsa a nechal jej závod vyhrát. ...
Matt Leblanc - Americký herec

Tato informační stránka o Eddie Jordan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eddie Jordan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes