15
new stories - click to show

Chris Harris

Related to

Hvězda Top Gearu si zazávodila v prý nejlepším autě na světě, není to žádný supersport

9.December » Autoforum.cz
Chris Harris neusedl za volant Porsche či Ferrari, místo toho se ujal opratí 12koňového stáda. Do souboje proti výkonnějšímu provedením téhož se pustil za volantem legendárního Citroënu 2CV. (Petr Prokopec)

Top Gear vs. The Grand Tour: který je lepší

2.December » Povinne-ruceni.com
Top Gear byl za Clarksonovy éry nejsledovanějším motoristickým pořadem světa. Pravidelně se na něj dívalo 300 milionů lidí. Po nuceném odchodu z Top Gearu slavné trio začalo na Amazon Prime vytvářet obdobně koncipovaný pořad The Grand Tour.

Top Gear: Chris Harris překonal světový rekord, i když jenom na chvíli

29.November » Edna.cz
Nedávno jsme vás informovali o tom, že Paddy McGuinness překonal světový rekord s nejrychlejší elektrickou zmrzlinářskou dodávkou na světě. Dalším, kdo získal certifikát GWR, byl jeho kolega Chris, který to dokázal ve spolupráci se značkou Porsche.

Moderátor Top Gearu strhal luxusní italská SUV, prý je kupují jen boháči bez vkusu

19.November » Autoforum.cz
Je to jistě relevantní pohled na věc, má ale své trhliny. A to i v jednání samotného autora těchto slov, Chrisi Harrise. Jakkoli luxusní SUV kritizuje, sám si jedno koupil. (Petr Prokopec)

Moderátor Top Gearu strhal luxusní italská SUV, prý je kupují jen boháči bez vkusu

19.November » Autoforum.cz
Je to jistě relevantní názor, má ale své trhliny. A to i v jednání samotného autora těchto slov, Chrisi Harrise. Jakkoli luxusní SUV kritizuje, sám jedno vlastní. (Petr Prokopec)

Hvězda Top Gearu dala prodejnímu propadáku Toyoty asi poslední ránu

18.November » Autoforum.cz
Tohle si Toyota za rámeček nedá a i když automobilku jako takovou současně chválí, samotné Supře to přidává jen další vrásky na už tak utrápeně vyhlížející čelo. (Petr Miler)

Top Gear: Fotografie k páté epizodě: Městská elektrická auta a terénní zmrzlinářský vůz

1.November » Edna.cz
V poslední epizodě dvacáté deváté série se Chris, Freddie a Paddy vydají do zábavního parku Alton Towers, kde otestují tři městská auta poháněná elektřinou. Paddy také představí svůj terénní zmrzlinářský vůz.

Top Gear: Fotografie ke čtvrté epizodě: Nejlepší britské GT a pocta Stirlingovi Mossovi

25.October » Edna.cz
Ve čtvrtém díle bude trio hledat nejlepší britské GT: je jím McLaren GT, Bentley Flying Spur nebo Aston Martin DBX? Chris také vzdá poctu nedávno zesnulému závodníkovi Stirlingovi Mossovi.

Top Gear: Fotografie ke třetí epizodě: Výlet na Kypr a rozstřel na okruhu

17.October » Edna.cz
Ve třetím díle se kluci vydají na Kypr v pronajatých autech za 30 euro. Také uvidíme rozstřel mezi Audi RS 6 a Lamborghini Urus.

Hvězdu Top Gearu nenadchlo nejnovější Ferrari, i když je tím nejrychlejším, co kdy vzniklo

12.October » Autoforum.cz
Z prvních reakcí se mohlo zdát, že tento vůz u něj zabodoval, ale opak je pravdou. Dynamicky sice překonává vše, co kdy Maranello opustilo, jenže jinak je to prý jen drahá a nehezká hračka. (Petr Prokopec)

Top Gear: Fotografie ke druhé epizodě: superauta minulé éry a stěna smrti

10.October » Edna.cz
Moderátoři se vypraví do Yorkshiru, aby otestovali tři stará superauta: Ferrari F40, Lamborghini Diablo a Jaguar XJ220. Také se ve třech ojetých vozech pokusí překonat svůj strach na stěně smrti.

Moderátor Top Gearu strhal nový nejdražší a nejrychlejší Mercedes, servítky si nebral

10.October » Autoforum.cz
Měla by to být chlouba německé značky, která dále brousí její image, minimálně na Chrise Harrise ale takto nefunguje. Pro něj je Mercedes-AMG GT Black Series jedním z těch aut, které ani netouží řídit. (Petr Miler)

Tato informační stránka o Chris Harris zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chris Harris" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes