15
new stories - click to show

Tomáš Enge

Related to

Dakarský mazák připravuje Engeho na dril v dunových polích

1.December » Sport.cz
Poslední dny před tím, než technika nabere kurs Saúdská Arábie, strávili piloti týmu Tatra Buggyra Racing i Zero Mileage Racing testováním v Polsku a Ledčicích. S výsledky poslední prověrky před Rallye Dakar panuje maximální spokojenost.

Buggyra - testování předčilo očekávání

1.December » Autokaleidoskop
Pětinásobný vítěz kategorie čtyřkolek Josef Macháček nešetřil superlativy. „Je až neskutečné, kam David Vršecký se svým týmem auto posunul. Mimořádné zlepšení jsem zaznamenal předevš...

Poslední test před Dakarem

1.December » e-sportfoto.cz
Poslední dny předtím, než technika nabere kurs Saudská Arábie, strávili piloti týmu Tatra Buggyra Racing i Zero Mileage Racing testováním v Polsku a Ledčicích. S výsledky poslední před dakarské prověrky panuje maximální spokojenost.

Dakar 2021 odhaluje kompletní trasu. Na závodníky čeká 7.646 kilometrů

26.November » AUTO.cz
Už dříve vyšlo najevo, že Rallye Dakar se i v roce 2021 bude konat výhradně v Saúdské Arábii. Nyní už známe i kompletní podobu tratě.

Češi na Rallye Dakar 2021: Enge a zahraniční hvězda v Buggyře, vedle Lopraise Tománek

25.November » AUTO.cz
Na Rallye Dakar v roce 2021 samozřejmě nebudou chybět ani české posádky. Čekají je ale některé změny. Lopraise v týmu doplní Tománek a Ouředníček nově osedlá Toyotu.

Loprais bude mít na Dakaru spřátelenou Tománkovu posádku. Engeho čeká dakarský debut

24.November » ČT24
Vylepšený vůz není jeho jedinou výhodou pro start v nadcházejícím ročníku slavného Dakaru. Aleš Loprais, třináctinásobný účastník prestižní rallye, pojede opět s kamionem Praga, a navíc se může spolehnout také na týmovou podporou v podobě posádky ...

Český tým angažoval trojnásobného šampiona! Poušť má za barákem

24.November » Sport.cz
Až náročný závod ukáže, jestli vytasili trumf. Tým Buggyra racing každopádně angažoval pro lednový Dakar atraktivní posilu. Chilský pilot Ignacio Casale je trojnásobným šampionem pouštního dobrodružství v kategorii čtyřkolek, tentokrát poprvé used...

Bombastická jména a automat. Roudnická Buggyra je vyzbrojena na Dakar

24.November » Deník.cz
Za volant kamionu roudnického tým usedne trojnásobný vítěz Rallye Dakar Ignacio Casale z Chile. Buginu bude premiérově pilotovat Tomáš Enge.

Bombastická jména a automat. Roudnická Buggyra je vyzbrojená na Dakar

24.November » Mostecký deník
Za volant kamionu roudnického tým usedne trojnásobný vítěz Rallye Dakar Ignacio Casale z Chile. Buginu bude premiérově pilotovat Tomáš Enge.

Buggyra nasadí na Dakaru Engeho i trojnásobného vítěze Casaleho

24.November » iDNES.cz
Chilský pilot Ignacio Casale je novým rekrutem Buggyry s puncem motoristické hvězdy. Trojnásobný vítěz Dakaru na čtyřkolkách se v jejích barvách posadí do kamionu. Nováčkem v sestavě české závodní stáje je i Tomáš Enge; jediný Čech ve formuli 1 os...

Buggyra se před Dakarem rozrostla, s kamionem pojede i Casale

24.November » ČeskéNoviny.cz
Ledčice (Mělnicko) - Novou hvězdnou posilou týmu Buggyra racing na nadcházející Rallye Dakar se stal trojnásobný vítěz kategorie čtyřkolek Ignacio Casale z Chile. Nepojede však ve své...

Tomáš Enge: Kdo chce být v F1 nejlepší, musí být arogantní

24.November » Rádiožurnál
Jak se jediný Čech v F1 zpětně dívá na své působení v nejvyšší motoristické kategorii? Je Hamilton lepší než Schumacher? A jak se těší na premiéru v Rallye Dakar?

Tato informační stránka o Tomáš Enge zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Enge" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes