James Bullard

Vztahuje se k

Bullard (Fed): Kryptoměny mají zatím několik hlavních problémů, které brání jejich většímu rozšíření

20.května » Kurzy.cz
Šéf St.Louis Fedu a člen FOMC James Bullard u příležitosti Blockchain Week v USA na adresu kryptoměn uvedl, že hlavní překážkou jejich širšího využití a rozšíření jsou především buď zcela chybějící směnné kurzy, případně jejich totální nestabilita...

Bullard (Fed): Kryptoměny mají zatím několik hlavních problémů, které brání jejich většímu rozšíření

15.května » Kurzy.cz
Šéf St.Louis Fedu a člen FOMC James Bullard u příležitosti Blockchain Week v USA na adresu kryptoměn uvedl, že hlavní překážkou jejich širšího využití a rozšíření jsou především buď zcela chybějící směnné kurzy, případně jejich totální nestabilita...

Ekonomické podmínky by musely být perfektní, aby došlo ke čtyřem zvýšením sazeb v tomto roce, tvrdí prezident FEDu v St. Louis

22.února » Web4Trader
Prezident FEDu v St. Louis, James Bullard je přesvědčen, že kondice ekonomiky USA by musela opakovaně pozitivně překvapit, aby letos došlo ke zvýšení úrokových sazeb o 100 bazických bodů.

Rozbřesk: Zakázky napoví o síle růstu české ekonomiky v letošním roce

6.února » Kurzy.cz
Po včera zveřejněných výsledcích českého zahraničního obchodu, které dopadly nad očekávání dobře díky silnému vývozu automobilů a strojů, dnes přišly na řadu poslední výsledky z průmyslu, stavebnictví a maloobchodu.

Prezident FEDu v St. Louis varuje před dalším zvyšováním úrokových sazeb

1.prosince » Web4Trader
Prezident FEDu v St. Louis, James Bullard je přesvědčen, že další zvyšování úrokových sazeb povede v příštím roce k inverzi výnosové křivky, což by pro ekonomiku USA předznamenalo počátek jejího zpomalování.

Bullard: Fed by měl prozatím přestat se zvyšováním sazeb

14.listopadu » Web4Trader
Prezident Fed St. Louis, James Bullard, dnes prohlásil, že by Federální rezervní banka USA měla alespoň prozatím ponechat míru úrokových sazeb tam kde je a dál ji nezvyšovat do doby, dokud nebude patrný nárůst inflace.

Holubičí James Bullard

11.srpna » Kurzy.cz
Ve středečním rozhovoru pro Bloomberg TV prozradil šéf santlouiského Fedu James Bullard, že již nevidí důvod, proč by Fed měl letos ještě jednou zvýšit úrokové sazby. Reagoval tak na sérii negativních inflačních překvapení, jichž jsme byli svědky ...

James Bullard: BOJ musí jakékoliv snižování nákupů dluhopisů komunikovat opatrně

26.května » Web4Trader
Prezident Fedu v St. Louis James Bullard v pátek řekl, že japonská centrální banka Bank of Japan musí s trhy komunikovat velice opatrně, pokud se rozhodne snížit své nákupy japonských státních dluhopisů.

Očekávané zvyšování sazeb Fed je možná příliš rychlé

19.května » Web4Trader
Prezident Federal Reserve St. Louis, James Bullard, dnes vyjádřil domněnku, zdali náhodou není plán dalších zvyšování sazeb Fed až příliš rychlý vzhledem k současnému stavu ekonomiky USA.

Bullard: Trump dovolí Fedu zvednout sazby nejvýš jednou a nebude to rychle

10.února » Kurzy.cz
Úrokové sazby ve Spojených státech zřejmě zůstanou na nízké úrovni nejméně do konce letošního roku, dokud nebude jasné, zda politika nové Trumpovy administrativy a americké vlády povede k vyšší inflaci či ekonomickému růstu.

Dolar je ke koruně levnější o procento, slova z Fedu mu nepomohla

12.ledna » Kurzy.cz
Dnešek nenabídl příliš důležitá data. Ačkoli lepší výkon německé ekonomiky v loňském roce i výraznější expanze průmyslu v eurozóně jsou zajímavé a dobré zprávy, na trzích velkou odezvu nenašly.

Rizika USD míří negativním směrem

21.listopadu » Kurzy.cz
Je to téměř jisté. Federální rezervní systém by měl zvýšit na prosincovém zasedání FOMC cílové pásmo úrokových sazeb o 25 zb. Prezident Fedu v St. Louis James Bullard minulé úterý řekl, že pravděpodobnost zvýšení sazeb posiluje, ale navrhl, že by ...

Tato informační stránka o James Bullard zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "James Bullard" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes