15
new stories - click to show

Richard Fisher

Related to

Ján Hladký k ASML: 2024 zůstane bez růstu

18.October » Patria Online
Holandská společnost vyrábějící stroje nutné pro výrobu čipů má za sebou jedno z těch horších kvartálních oznámení. Hlavní finanční metriky se trefily do konsensu trhu (15% růst tržeb, hrubá marže 51,9 % a čistý zisk na akcii 4,81 EUR), avšak problé…

Trhy nyní dělají práci za Fed, ten by měl vyčkávat, výnosy desetiletých dluhopisů mohou jít k 6 % (Fisher) (video)

18.October » Kurzy.cz
Bývalý prezident Fedu v Dallasu Richard Fisher se domnívá, že i přes poslední čísla týkající se inflace v USA by centrální banka měla nyní vyčkávat a sazby by nahoru jít neměly.

Fisher: Trhy nyní dělají práci za Fed, ten by měl vyčkávat, výnosy desetiletých dluhopisů mohou jít k 6 %

18.October » Patria Online
Bývalý prezident Fedu v Dallasu Richard Fisher se domnívá, že i přes poslední čísla týkající se inflace v USA by centrální banka měla nyní vyčkávat a sazby by nahoru jít neměly.

Která aktiva jsou nastavena na tvrdé, měkké a na žádné přistání? (Perly týdne)

22.September » Kurzy.cz
Goldman Sachs predikuje růst akcií v USA, Evropě i Asii, k tomu oslabující dolar a mírný růst cen ropy. Bank of America tvrdí, že akcie velkých technologických společností a polovodiče jsou naceněny na scénář pokračujícího silného růstu americké

Perly týdne: Která aktiva jsou nastavena na tvrdé, měkké a na žádné přistání?

22.September » Patria Online
Goldman Sachs predikuje růst akcií v USA, Evropě i Asii, k tomu oslabující dolar a mírný růst cen ropy. Bank of America tvrdí, že akcie velkých technologických společností a polovodiče jsou naceněny na scénář pokračujícího silného růstu americké eko…

Inflace 4 % je nepřijatelná. Jaká ale skutečně je?

2.May » Patria Online
Richard Fisher stál v čele Fedu v Dallasu, nyní mimo jiné působí jako poradce banky Barclays. Na CNBC hovořil o dalším vývoji inflace a monetární politiky v USA.

Credit Suisse: Rozdělení příjmů se začne otáčet, pro akcie jde o náročnější prostředí

28.February » Patria Online
Jonathan Golub z Credit Suisse ve své poslední analýze píše o mírně stagflačním prostředí, ve kterém se podle něj bude pohybovat americké hospodářství.

Teď se (při investicích) ukáže, kdo je opravdu chytrý

24.February » Patria Online
Bývalý prezident Fedu v Dallasu Richard Fisher hovořil na CNBC o tom, že Fed zřejmě zvedne sazby ještě dvakrát. Jeho práce při snižování inflace přitom není u konce a trhy se mýlí, pokud čekají, že Jay Powell změní svou strategii.

0 75, nebo rovnou 100 bodů? O kolik zvedne Fed sazby a otázka recese

26.July » Kurzy.cz
Existují důvody pro další zvednutí sazeb o 75 bazických bodů, ale také pro 100 bazických bodů. Ve druhém případě by se americká centrální banka dostala „před křivku“, za kterou se nyní stále nalézá.
ČEZ, a.s. - Výroba a rozvod elektřiny, vody, plynu a páry
Elon Musk - Americký podnikatel

Tato informační stránka o Richard Fisher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Fisher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes