15
new stories - click to show

Richard Fisher

Related to

0 75, nebo rovnou 100 bodů? O kolik zvedne Fed sazby a otázka recese

26.July » Kurzy.cz
Existují důvody pro další zvednutí sazeb o 75 bazických bodů, ale také pro 100 bazických bodů. Ve druhém případě by se americká centrální banka dostala „před křivku“, za kterou se nyní stále nalézá.

Je třeba jednat preventivně, patrná mzdová spirála, Fed musí být razantní, příležitosti z propadu - Fisher

26.June » Kurzy.cz
Pokud se zeptáte vedení jakékoliv společnosti, ať už malé, nebo velké, tak vám řeknou, že mají problémy sehnat zaměstnance. A jejich produktivita zaostává.

Fisher: Je třeba jednat preventivně, patrná mzdová spirála, Fed musí být razantní, příležitosti z propadu

26.June » Patria Online
Pokud se zeptáte vedení jakékoliv společnosti, ať už malé, nebo velké, tak vám řeknou, že mají problémy sehnat zaměstnance. A jejich produktivita zaostává.

Put opce Fedu na akciích stále existuje, ale strike cena je úplně jinde než v minulosti

3.March » Kurzy.cz
Dění na Ukrajině bude mít nějaký dopad na inflaci, ale rozhodování Fedu nijak výrazně neovlivní. Ten změní směr, ale bude postupovat „jemně“. Pro CNBC to uvedl Richard Fisher, bývalý šéf Fedu v Dallasu.

Čína vypustila „drtič satelitů“ – Americe hrozí vesmírný „Pearl Harbor“

25.December » Nová republika
Satelit Š‘-ťien 21 představuje reálnou ofenzivní schopnost lovit a ničit americké satelitní systémy a je schopen učinit americkou armádu na Zemi hluchou, němou a slepou.

Čína vypustila “drtič satelitů” – Americe hrozí vesmírný “Pearl Harbor”

24.December » Pravý prostor
GORDON G. CHANG Satelit Š’-ťien 21 má podle společnosti China Aerospace Science and Technology Corporation “vyzkoušet technologie pro eliminaci a neutralizaci vesmírného odpadu.” A Peking řadí mezi “trosky a odpad” i americké satelity. “Satelit Š’-ť…

Drtič satelitů: Bude Čína čistit vesmír od amerického "smetí"? Americké generály bude pěkně bolet hlava. Partyzánská válka na o

23.December » ProtiProud
komentuje aktuální milník příznačný pro soupeření velmocí a oslabování pozice USA coby světového hegemona

Perly týdne: Začíná druhý rok býčího trhu, bude se stále více vybírat

26.March » Patria Online
Malé společnosti v USA indikují nástup na prudké oživení, za sebou máme jeden supercyklus ohledně doby držení akcií. Dál bude probíhat akciová rotace, Fed by neměl zapomínat na zpožděnou reakci ekonomiky na změny v monetární politice.

Wall Street s pomocí svého přítele v Bílém domě financuje čínskou válku proti Americe

16.March » Pravý prostor
GORDON G. CHANG Finančníci z Wall Streetu chtějí investovat do nepřítele USA a Bidenova vláda jim k tomu zametá cestičku… Peking považuje americkou finanční komunitu za svoji páku, kterou používá k ovlivnění nejvyšší úrovně amerického politického sy…

Svět hledá vakcínu proti koronaviru. Jaké je to být dobrovolníkem při testování?

23.July » EuroZprávy.cz
Nová vakcína proti covid-19 vyvinutá vědci z britské Oxfordské univerzity ukázala slibné počáteční výsledky klinických testů na lidech. Dalším krokem jsou klinické testy na širší skupině dobrovolníků z Velké Británie, Brazílie a Jižní Afriky, kterým…
Elon Musk - Americký podnikatel
ČEZ, a.s. - Výroba a rozvod elektřiny, vody, plynu a páry

Tato informační stránka o Richard Fisher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Fisher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes