15
new stories - click to show

Tomáš Vlk

Related to

Sázky na Fed přihrávají další zisky dluhopisům, znovu se chytají i akcie

10:17 » Patria Online
Dluhopisy dál rostou, respektive jejich výnosy pokračují v poklesu. Ten je dnes v podobném rozsahu v USA i Evropě, a to kolem 5 bps. Zdrojem zůstávají sázky na holubičí posun klíčových centrálních bank, přičemž v hledáčku je především americký Fed.

Další zisky pro dluhopisy a euro. Kondice akcií se zlepšuje

28.November » Patria Online
Dnešek přinesl zprávu o meziročním zrychlení cen domů v zámoří a o mírně lepší spotřebitelské důvěře za listopad. Větší pozornost však získalo prohlášení Christophera Wallera z Fedu, že si je stále jistější vhodným nastavením úrokových sazeb a že i …

Akcie zůstávají naladěny lehce negativně, zatímco eurodolar drží zisky

28.November » Patria Online
Nových impulsů na finanční trhy moc nechodí. Akcie zůstávají v lehce negativním módu, který podle nás souvisí s dynamickým odrazem vzhůru zhruba před měsícem.

Dluhopisy se odpoledne rozjely a koruna toho využívá. Akcie se drží zpět

27.November » Patria Online
Zprvu nevýrazný vývoj na dluhopisových trzích se později během dne změnil, a to pozitivním směrem. Výnosy se vydaly dolů hlavně v Evropě, kde na německé 10Y splatnosti vidíme pokles o 9 bps.

Výnosům se už níž nechce. Akcie začínají týden mírně v červeném

27.November » Patria Online
Úvod týdne je na hlavních trzích mírně negativní. Přispěla k tomu nová data z Číny, kde za říjen prudce zpomalil růst firemních zisků. V průběhu týdne nás čekají z této země indexy nákupních manažerů s čerstvějšími informacemi, které prověří, jak mo…

Američtí kupci dnes operují jinde než na akciích a dluhopisech

24.November » Patria Online
Podobně jako včera se i dnes během dne evropské akciové trhy vydaly vzhůru a postupně navyšují zisky. V čele klíčových indexů jde AEX s růstem skoro půl procenta.

Dluhopisy jsou dnes pod tlakem, akcie bez inspirace

24.November » Patria Online
Pátek zatím nepřináší nic extra zajímavého z pohledu hlavních finančních trhů. Německé HDP za 3Q zůstalo bez revize na -0,1 pct q/q a ekonomika má slušnou šanci projít si mělkou recesí ve druhém pololetí.

Koruna posílila k oběma hlavním světovým měnám

24.November » Zlato.cz
Vůči euru zpevnila koruna ve srovnání se středečním závěrem o pět haléřů na 24,40 Kč/EUR. Vůči dolaru si pak česká měna polepšila o 11 haléřů, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 22,38 Kč/USD. Příspěvek Koruna posílila k oběma hlav…

Forex: Koruna dnes posílila k oběma hlavním světovým měnám

23.November » FX Street
Koruna dnes posílila k oběma hlavním světovým měnám. Vůči euru zpevnila ve srovnání se středečním závěrem o pět haléřů na 24,40 EUR/CZK. Vůči dolaru si pak česká měna polepšila o 11 haléřů, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 22,38…

Koruna posílila k oběma hlavním světovým měnám, burza oslabila

23.November » ČeskéNoviny.cz
Praha - Koruna ve čtvrtek posílila k oběma hlavním světovým měnám. Vůči euru zpevnila ve srovnání se středečním závěrem o pět haléřů na 24,40 Kč/EUR. Vůči dolaru si pak česká měna polepšila o 11 haléřů,...

Akcie míří lehce vzhůru, dluhopisy zaskočily zprávy o německém dluhovém stropu

23.November » Patria Online
Dopolední data z eurozóny pro finanční trhy velkou inspirací nebyla. Předběžné PMI zůstávají velmi nízko, ale v listopadu se přece jen zlepšily a překonaly očekávání.

Koruna navyšuje zisky, euro se zvedá, akcie bez Ameriky pouze čeří vodu

23.November » Patria Online
Dnešní obchodování na hlavních trzích se bude muset obejít bez americké účasti. I zítra po svátku přitom pojede zámoří na půl plynu. Dopoledne se hlavní evropské akciové trhy pohybují smíšeně kolem včerejšího závěru a bez velkých změn.

Tato informační stránka o Tomáš Vlk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Vlk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes