15
new stories - click to show

Jan Burget

Related to

Hledá se patnáctiletý grázlík Burget! Může mít nůž a neváhá ho použít

29.December » eXtra.cz
Kriminalisté pátrají po patnáctiletém chlapci Janu Burgetovi. Klučina je problémovým uživatelem drog a může být ozbrojen nožem. Může páchat násilnou trestnou činnost. Lidé by se ho neměli pokoušet zadržet na vlastní pěst.

Pražská policie hledá 15letého hocha, bez léků může být nebezpečný

28.December » EuroZprávy.cz
Pražská policie pátrá po patnáctiletém chlapci, který se z návštěvy u rodičů po Vánocích nevrátil do dětského domova. Je závislý na drogách, má psychické problémy a sebevražedné tendence. Bez pravidelného užívání léků může být nebezpečný sobě i sv...

Policie hledá 15letého chlapce, může být nebezpečný

28.December » Novinky.cz
Policisté hledají 15letého Jana Burgeta. Chlapec, který je drogově závislý a má psychické problémy, se o Vánocích nevrátil z návštěvy rodičů do dětského domova. Podle policistů může být bez užívání léků nebezpečný sobě i svému okolí.

Ozbrojený muž přepadl banku v Příbrami, drží devět rukojmí

28.December » Novinky.cz
Ozbrojený muž přepadl v pátek odpoledne pobočku UniCredit Bank na náměstí T. G. Masaryka v centru středočeské Příbrami. Mluvčí policie Monika Schindlová Novinkám sdělila, že osmadvacetiletý muž drží uvnitř banky devět rukojmí a vzkázal, že nikomu ...

Tato informační stránka o Jan Burget zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Burget" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes