15
new stories - click to show

Jiří Čermák

Related to

Přelomový krok. Česko bude mít diplomatickou misi v Jeruzalémě

Česká republika otevře v Jeruzalémě pobočku své ambasády. Po Maďarsku tak bude teprve druhou zemí Evropské unie a jednou z mála z celého světa, která bude mít v Jeruzalémě zastupitelský úřad se statusem diplomatické mise, informuje Česká televize....

Most: Plánované termíny honů u města a okolních obcí

27.November » ParlamentniListy.cz
Lovecká sezona drobné zvěře je v plném proudu. Lidé, kteří se chystají do lesů, by si proto měli dávat pozor. Město Most upozorňuje na plánované termíny honů, které proběhnou v nejbližší době v okolí města Mostu a okolních obcí.

Mladá Boleslav pomohla dětem v péči OSPOD

27.November » ParlamentniListy.cz
Rychle a cíleně zareagovalo město Mladá Boleslav na informaci pracovnic Orgánu sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD) o ztížené finanční situaci sociálně slabých rodin v době mimořádných opatření. Dětem v péči OSPOD zajistilo vitamíny a školní pomůcky.

Domažlice: Propadlina na "tankové cestě" bude opravena

26.November » ParlamentniListy.cz
Stavební firma z Kocourova na Klatovsku opraví část silnice mezi čerpací stanicí Benzina a mostem přes Zubřinu u začátku stezky směrem na Havlovice (místní pojmenování - "tanková cesta").

Cheb zřizuje další linku pomoci

23.November » ParlamentniListy.cz
Nově zřízená linka pomoci slouží potřebným každý den od 9 – 21 hodin. Tíží vás aktuální situace spojená s nouzovým stavem? VOLEJTE!

Železný Brod má nové osvětlení podél garáží na sídlišti Vápenka

22.November » ParlamentniListy.cz
Na konci měsíce října byla dokončena akce na vybudování linie veřejného osvětlení s novými sloupy, svítidly a zemním provedením.

Ústí nad Labem: Modlitba pro Martu rozezní město

17.November » ParlamentniListy.cz
Ústí nad Labem se připojí k celorepublikové akci k připomenutí sametové revoluce. V úterý 17. listopadu proto bude znít z městských amplionů Modlitba pro Martu.

Domažlice: V lokalitě Na Bábě bude snížena rychlost vozidel

16.November » ParlamentniListy.cz
Rada města uložila odboru správy majetku zajistit osazení dopravního značení za účelem snížení rychlosti v ulici U Jezera.

Test nového BMW 330e: První hybrid, který je skutečná radost řídit rychle!

16.November » Garáž.cz
Trojková řada znamená pro BMW návrat k původním hodnotám v podobě intenzivnějšího řidičského zážitku. Jak si ale v této disciplíně povede nejnovější plug-in hybridní varianta? A dokáže při tom být také dostatečně úsporná a pohodlná?

Glosa Ivo Valenty: OSA opět šikanuje živnostníky, chce peníze i za uzavřené provozovny

9.November » ParlamentniListy.cz
Víte, co pokládám za doslova nemorální? To, když tisíce živnostníků a podnikatelů, kteří museli letos již podruhé zavřít z rozhodnutí vlády své provozovny, začne torpédovat Ochranný svaz autorský (OSA) s tím, že mají ihned a v plné výši zaplatit a...

Aš: Část Příbramské ulice čeká úplná uzavírka

6.November » ParlamentniListy.cz
Kvůli stavbě gabionové zdi u nového parkoviště a pokládce živičného povrchu bude v době od 5. do 30. listopadu uzavřena část Příbramské ulice v délce 100 – 120 metrů.

Tato informační stránka o Jiří Čermák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Čermák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes