15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Marcela Čermáková

Evropské zlato i místenka na paralympiádu. Peška s Čermákovou vyhráli ME v boccie

14.srpna » ČT24
Adam Peška s Marcelou Čermákovou získali na mistrovství Evropy v boccie zlaté medaile. Navíc vybojovali i místa na paralympijských hrách příští rok v Paříži.

Laboratoře odmítají lidem udělat PCR test zdarma, na který mají nárok. Nefunguje ani vydávání certifikátů o očkování

1.června » iHNED.cz
Ode dneška mají lidé nárok na dva PCR testy měsíčně zdarma, což řada z nich hodlá využít pro cestu na dovolenou, stejně jako Marcela Čermáková. Jenže laboratoře jim test zdarma odmítají udělat. Chybí jim prý jasné instrukce ministerstva...

Závod Perníková 24 přispěl 54 tisíc na hendikepované

27.června » Pardubický deník
Téměř 130 závodníků na sedmikilometrovém okruhu pod Kunětickou horou bojovalo při cyklistickém závodě Perníková 24.

Cyklisté pojedou 24 hodin. Pomohou postiženým sportovcům

7.června » Pardubický deník
Na okruhu pod Kunětickou horou budou v sobotu od 12 hodin do neděle do 12 hodin kroužit cyklisté. Koná se zde druhý ročník charitativního závodu Perníková 24.

Stříbrná radost na Evropském poháru 2019

3.dubna » Helpnet.cz
Na přelomu března a dubna se uskutečnil v chorvatském Záhřebu BISFed Evropský pohár v paralympijském sportu boccia.

Tato informační stránka o Marcela Čermáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Čermáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes