15
new stories - click to show

Dana Černá

Related to

Konec superhrubé. Lednová výplata se blíží a bude vyšší. Zvýšila se nově daňová sleva, říká expertka

Zrušení superhrubé mzdy bylo krokem, který už za ledem zvýší lidem mzdy. V únoru by tak na účet měla zaměstnancům přijít vyšší výplata. Změna daňového systému platí od nového roku. "Zvýšila se nově daňová sleva pro každého poplatníka," řekla pro Ž...

Vzorňačku Charlotte ze Sexu ve městě znáte. Ale víte, jak vypadá žena, která jí propůjčila hlas?

22.January » Super.cz
Asi mluvíme za všechny fanoušky seriálu Sex ve městě, když řekneme, že zpaměti vyjmenujeme jména českých hereček, které propůjčily hlas čtyřlístku hlavních představitelek.

Jane Austenová: Rozum a cit

Devítidílná dramatizace románu anglické spisovatelky Jane Austenové. Láska i zklamání, humor, skvělé dialogy a výborné herecké obsazení.

Francis Scott Fitzgerald: Velký Gatsby

25.December » ČRo 3 Vltava
Dramatizace Kristina Májová. Dramaturgie Renata Venclová. Režie Lukáš Hlavica. Účinkují Ondřej Rychlý, Ondřej Brousek, Magdaléna Borová, Petr Lněnička, Dana Černá a další.

Pohádka pro Helenku. Vyprávění o tom, že na Vánoce mají být lidé spolu

25.December » Radio Junior
Vrátí se maminka včas domů na Štědrý den? Poslechněte si pohádku o ztracené mamince a uspěchané době, kterou dokáží zpomalit jedině Vánoce.

Anatole France: Vánoční poleno. Z románu francouzského spisovatele o zázračném kouzlu Vánoc

24.December » ČRo
Můžete-li pomoci bližnímu a vykonat dobrý skutek, nerozmýšlejte se. Možná za to budete nečekaně odměněni! Stejně jako Stanislav Zindulka v roli pana Bonnarda.

Martin Němec: O krvácejícím stromku a barborkách

8.December » ČRo
vzpomínkou na otce a někdejší rodinné předvánoční zvyklosti. Dana Černá čte adventní povídku z knihy Vana s výhledem českého hudebníka, malíře a spisovatele.

Tvá ruka v mé dlani. Soukromý příběh lásky dramatika Čechova a herečky Olgy Knipperové

22.November » ČRo
Příběh z korespondence dramatika a herečky rekonstruovala americká autorka Carol Rocamora. V podání Ivana Trojana a Dany Černé. Poslouchejte do neděle 29. listopadu 2020.

Tereza Boučková: Jen si tak trochu schnít

20.October » ČRo 2 - Praha
Závod s časem: Umělci z Kotýzu. Knížka s podtitulem Fejetony o mužích a lidech. Čte Dana Černá. Poslouchejte do úterý 27. října 2020.

Tereza Boučková: Jen si tak trochu schnít

20.October » ČRo 2 - Praha
Kniha s podtitulem fejetony o mužích a lidech vznikala v rozmezí deseti let. Některé vyšly v novinách, jiné se objevují poprvé. Čte Dana Černá.

Tereza Boučková: Jen si tak trochu schnít

20.October » ČRo 2 - Praha
Závod s časem: Bikeforum. Knížka s podtitulem Fejetony o mužích a lidech. Čte Dana Černá. Poslouchejte do úterý 27. října 2020.

Tereza Boučková: Jen si tak trochu schnít

20.October » ČRo 2 - Praha
Závod s časem: Maturitní otázka. Knížka s podtitulem Fejetony o mužích a lidech. Čte Dana Černá. Poslouchejte do úterý 27. října 2020.

Tato informační stránka o Dana Černá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dana Černá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes