15
new stories - click to show

Miroslava Chlebounová

Related to

Moravskoslezský kraj dá na sociální služby 120 milionů Kč

21.December » Seznam Zprávy
Organizace poskytující v Moravskoslezském kraji sociální služby dostanou od kraje stejnou částku jako loni. Hejtmanství mezi ně na dotacích rozdělí 120 milionů korun. ČTK to řekla Miroslava Chlebounová z tiskového odboru kraje.

Druhé kolo zatím příliš netáhne. Uvědomte si význam Senátu pro demokracii, burcoval u urny Fiala

Senátory si dnes v prvních hodinách po otevření volebních místností přišlo vybrat v průměru méně než pět procent voličů. Vyšší byla účast v Praze 1 a v Praze 5 nebo na Rychnovsku. Vyplývá to z informací od volebních komisařů a obecních úřadů. Záje...

Hejtman kvůli nákaze v domovech pro seniory požádal o pomoc armádu

9.October » ČRo Ostrava
Třiadvacet příslušníků Armády ČR, z nichž dva jsou zdravotníci, by mělo pomáhat v Domově Slunečnice v Ostravě a v Domově pro seniory sv. Hedviky v Kravařích.

Senátory zatím přišlo volit opět méně než pět procent lidí

9.October » ČeskéNoviny.cz
Praha - Senátory si dnes v prvních hodinách po otevření volebních místností přišlo vybrat v průměru méně než pět procent voličů. Vyšší byla účast v Praze 1 a v Praze 5 nebo na...

Senátory zatím přišlo volit opět méně než pět procent lidí

9.October » EuroZprávy.cz
Senátory si dnes v prvních hodinách po otevření volebních místností přišlo vybrat v průměru méně než pět procent voličů. Vyšší byla účast v Praze 1 a v Praze 5 nebo na Rychnovsku. Vyplývá to z informací ČTK od volebních komisařů a obecních úřadů. ...

Volby: Účast mezi 20 a 30 procenty, dvě úmrtí a údajné kupování hlasů za alkohol

3.October » CNN Prima NEWS
V pátek přišlo odevzdat svůj hlas v krajských a senátních volbách mezi 20 až 30 procenty voličů. Při volbách zemřeli dva lidé – jeden volič na Lounsku a člen volební komise v Moravskoslezském kraji. Zaznamenán byl dosud jeden vážnější prohřešek pr...

Mobilní tým objížděl voliče v izolaci či karanténě. Jednoho nezastihl

2.October » Novinky.cz
Hlasovat z domova kvůli karanténě či izolaci z důvodu koronaviru požádalo v Moravskoslezském kraji celkem 134 voličů. Do terénu za nimi vyrazilo šest mobilních týmů složených z krajských úředníků a příslušníků Armády ČR. Jednoho nakonec nezastihli.

Policie na Karvinsku prověřuje narušení regulérnosti voleb

2.October » ČRo Ostrava
Policisté prověřují na Karvinsku možné narušení regulérnosti voleb. Důvodem je údajné uplácení voličů. Podle neoficiálních informací se incident stal v Havířově.

Na Karvinsku možná došlo k uplácení voličů. Policie prověřuje regulérnost voleb

2.October » Aktuálně.cz
Podle informací ČTK incident zřejmě oznámila členka volební komise, která si před volební místností všimla většího počtu lidí.

Policie na Karvinsku prověřuje narušení regulérnosti voleb, incident nahlásila členka volební komise

2.October » Lidovky.cz
Policisté prověřují na Karvinsku možné narušení regulérnosti voleb. Důvodem je údajné uplácení voličů. Řekl to policejní mluvčí René Černohorský. Podle neoficiálních informací se incident stal v Havířově.

Policie na Karvinsku prověřuje narušení regulérnosti voleb

2.October » EuroZprávy.cz
Policisté prověřují na Karvinsku možné narušení regulérnosti voleb. Důvodem je údajné uplácení voličů. ČTK to řekl policejní mluvčí René Černohorský. Podle neoficiálních informací, které má ČTK k dispozici, se incident stal v Havířově.

Město s krajem mění silnice, cesta “nikoho” bude mít vlastníka, který ji opraví

7.September » TV Polar
Nový Jičín se dohodl s Moravskoslezským krajem na vzájemném převodu některých komunikací. Kraj v tomto procesu převezme do správy i tak zvaný úsek “nikoho”, který vede kolem bývalých sirných lázní. Tuto silnici ještě do konce roku opraví.

Tato informační stránka o Miroslava Chlebounová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslava Chlebounová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes