15
new stories - click to show

Jaroslava Mejzrová

Related to

Hodinu před koncem mělo v Nymburce odvoleno 36 % voličů

3.October » Nymburský deník
Informace z odboru správních věcí hovoří o tom, že ve 13 hodin odevzdalo v Nymburce svůj hlas už 36 % oprávněných voličů. „Přiznávám, že je to o trochu více, než jsme očekávali,“ uvedla vedoucí odboru Jaroslava Mejzrová.

Za nemocné členy komisí v karanténě se našli náhradníci

2.October » Nymburský deník
Stávající epidemiologická situace ovlivňuje aktuální krajské a senátní volby z řady pohledů. Jedním z nich je nutnost nahrazovat některé členy volebních komisí. Konkrétně ty, kteří onemocněli nebo jsou povinně v karanténě.

Z auta se v Nymburce bude volit na parkovišti u Obecního domu

25.September » Nymburský deník
/FOTOGALERIE/ Lidé nakažení covidem-19 a ti, kteří mají nařízenou karanténu - těch se týká zpráva o možnosti volit v nadcházejících krajských a v části okresu i senátních volbách drive in, tedy přímo z auta. Tito lidé budou mít možnost vhodit své ...

V Nymburce zatím hlasovalo 15 procent voličů

Nymburk - Průměr. Tak zatím vypadá volební účast v Nymburce oproti ostatním středočeským okresním městům. K urnám v pátek do 20. hodiny dorazilo právě v tomto městě 15 % voličů.
Petra Buzková - Politička za ČSSD
Vavřinec Hradilek - Český vodní slalomář, kajakář
Jaroslav Uhlíř - Český skladatel populární a filmové hudby, herec, zpěvák

Tato informační stránka o Jaroslava Mejzrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslava Mejzrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes