15
new stories - click to show

Habib Cisse

Related to

16 let šéfoval světové atletice a teď šel s pravdou ven: Kryl jsem ruský doping, šlo o velké peníze

11.June » iROZHLAS
Bývalý dlouholetý prezident atletické federace IAAF Lamine Diack u soudu v Paříži přiznal, že odkládal disciplinární řízení s ruskými atlety přistiženými při dopingu. Sedmaosmdesátiletý Senegalec ale odmítl, že by se nechával uplácet - šlo mu prý ...

Diack přiznal, že kryl ruský doping kvůli strachu ze ztráty sponzorů IAAF

11.June » iDNES.cz
Někdejší dlouholetý prezident atletické federace IAAF (dnes Světová atletika) Lamine Diack u soudu v Paříži přiznal, že odkládal disciplinární řízení s ruskými atlety přistiženými při dopingu. Sedmaosmdesátiletý Senegalec ale zároveň popřel, že by...

Bývalý poradce atletického šéfa Diacka dostal doživotní trest

9.September » Sport.cz
Habib Cissé, právní poradce bývalého prezidenta mezinárodní federace IAAF Laminea Diacka, dostal za korupci doživotní zákaz působení v atletice. Zároveň musí zaplatit pokutu 25 000 dolarů (585 000 korun).

Bývalý poradce atletického šéfa dostal doživotní trest, bral úplatky

9.September » Týden.cz
Habib Cissé, právní poradce bývalého prezidenta mezinárodní federace IAAF Laminea Diacka, dostal za korupci doživotní zákaz působení v atletice. Zároveň musí zaplatit pokutu 25.000 dolarů (585.000 korun).
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Habib Cisse zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Habib Cisse" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes