Charlie Cox

Related to

Justice League: Matthew Vaughn a Akiva Goldsmann odhalili své dřívější plány na snímky o Batmanovi a Supermanovi

19.May » Edna.cz
V roce 2016 uvedl Zack Snyder do kin snímek Batman v Superman: Dawn of Justice , kde proti sobě stanuli dva nejslavnější superhrdinové. Studio Warner Bros. ale takovýto crossover plánovalo mnohem dříve.

The Defenders: Zvěsti hlásí, že si Charlie Cox znovu zahraje Daredavila, a to ve třetím Spider-Manovi

19.March » Edna.cz
Spider-Manovo pokračování se pomalu připravuje a nakonec v něm možná dojde k dlouho očekávanému propojení seriálů a filmů MCU. Že by se Daredevil konečně objevil na filmových plátnech?

Nejpovedenější halloweenské kostýmy letošního roku

9.November » Kinobox.cz
Halloween je úspěšně za námi a tak se nyní různé sociální sítě plní ulovenými fotkami z různých večírků a akcí, na kterých je to jedna maska vedle druhé.

Jak se hvězdy vyfikly na letošní Halloween

4.November » FandímeFilmu
Tom Hiddleston a Charlie Cox si prohodili své komiksové role. Charlie se ukázal v kostýmu Lokiho a Tom zase jako Daredevil.

Marvelovský Halloween aneb Když si Loki vymění roli s Daredevilem

2.November » Kinobox.cz
Halloween je svátek, který se pomalu začíná usazovat i v našich krajích. Stále tady ale nemá takovou oblibu jako v Americe nebo Velké Británii. Halloween totiž není svátkem, který by milovaly pouze děti. Kdepak, milují ho i dospělí, kteří se vyžív...

Scéna měsíce: Říjen 2018

7.May » SerialZone.cz
Vítáme vás u dalšího článku z naší rubriky, do které redaktoři vybrali scénu, která se jim za uplynulý měsíc nejvíce líbila, a zároveň svůj výběr zdůvodnili. A vy neváhejte napsat do komentářů tu vaši.

The Defenders: Herec Charlie Cox tvrdí, že Daredevil skončil na svém vrcholu, nicméně se těšil na pokračování

24.January » Edna.cz
Zrušení Daredevila je stále velkým tématem, o kterém se fanoušci baví. Nyní se k ukončení opět vyjádřil herec Charlie Cox, který zároveň prozradil, proč se těšil na natáčení řady čtvrté.
Emma Watsonová - Britská herečka
Tom Cruise - Herec

Tato informační stránka o Charlie Cox zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Charlie Cox" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes