Wilson Fisk

Vztahuje se k

Nové knihy: Vondruška, Obamová, Céline, Kovářová i Klostermann

16.listopadu » Novinky.cz
Končí Vondruškova Husitská epopej, anglicky vychází Obamová i nový překlad Célinova románu po pětaosmdesáti letech. Navíc příběhy o tom, jak žít v cizině i získat si doma českého muže. A samozřejmě komiks i audiokniha.

The Defenders: Třetí řada seriálu Daredevil: Premiéra, trailer, plakáty a informace

12.října » Edna.cz
Očekávané pokračování seriálu Daredevil tu bude každou chvíli. Pokud nejste v obraze a nevíte, co nás v pokračování čeká, tak si přečtěte následující článek, který vám s tím pomůže.

The Defenders: Shrnutí panelu seriálu Daredevil na newyorském Comic-Conu

9.října » Edna.cz
Jak jsme vás již dříve informovali, nedávno byl v New Yorku Comic-Con, na kterém měl svůj panel i seriál Daredevil . Pár novinek tu bylo odhaleno, a proto se pojďme podívat na to, o které jde.

Supergirl aneb Důstojný závan 90kové atmosféry

8.července » Kritiky.cz
„Když jsem byla dítě, moje planeta Krypton byla zničena…“ Kara Zor – El Jakou cestou se vydal seriál věnovaný Supermanově sestřence? Superman a Batman jsou pravděpodobně nejčastěji zpracovávanými komiksovými postavami. A tehdy, když je náhodou jed...

The Defenders: Kingpin se objeví ve třetí řadě Daredevila

26.října » Edna.cz
Hned máme o důvod víc se těšit na nadcházející sérii Daredevila . Kingpin v podání herce Vincenta D'Onofria se vrátí do seriálu, kde opět sehraje důležitou roli.

Defenders se drží při zemi. Netflix bude muset přijít na to, co s komiksovými seriály dál

4.září » RadioWave
Defenders jsou prvním celistvým crossoverem hraných komiksových seriálů. Stejně jako v Avengers se tu sešly všechny doposud samostatně představované postavy z Marvel/Netflix univerza a vytvořili tým individualit dočasně spolupracujících v boji s m...

Tvoja tvár znie povedome – 3. série – 1. díl

17.března » Kritiky.cz
Na Slovensku se rozeběhla třetí série nejsledovanější šou všech dob – Tvoja tvár znie povedome – česky Tvoje tvář má známý hlas. Hned úvodní večer ...

Tato informační stránka o Wilson Fisk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Wilson Fisk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes