Claire Temple

Vztahuje se k

The Defenders: Fanoušci naznačují skrze fan-art, že si přejí návrat Claire Temple

11.října » Edna.cz
Již delší dobu víme, že se v dohledné době Claire Temple jen tak nedočkáme. Fanoušci však i nadále prahnou po její přítomnosti, a proto vytvořili povedený fan-art, kterým pobízejí streamovací stanice k možnému novému spin-offu.

The Defenders: V dohledné době se Claire Temple nedočkáme

8.října » Edna.cz
Po pár měsících vás opět musíme informovat o aktualitách týkajících se Claire Temple, která se podle všeho jen tak nevrátí do světa MCU.

The Defenders: Claire Temple se neobjeví ve druhé řadě Iron Fista

29.července » Edna.cz
Jedna z hlavních postav první série Iron Fista se neobjeví v pokračování, které nás čeká zhruba za měsíc. Dříve se o tom spekulovalo, nicméně nyní to máme černé na bílém.

The Defenders: Herečka Rosario Dawson netuší, zda se v Defenderech ještě někdy objeví

6.července » Edna.cz
Jedna z hlavních postav seriálového světa MCU na Netflixu, Claire Temple, má svou budoucnost poměrně nejistou. Je tu ještě šance, že se jí dočkáme?

The Defenders: Claire Temple se objeví ve třetí řadě Daredevila i druhé sérii Iron Fista

6.ledna » Edna.cz
Málokdo si mohl myslet, že se Claire Temple nebude už pravidelně vracet. Nyní je jisté, že se jí opět dočkáme, a to ve třetí sérii Daredevila a druhé řadě Iron Fista . Kromě toho se vrátí i do pokračování Lukea Cage . Její působení ve druhé sérii ...

The Defenders: Claire Temple se nepodívá do seriálu The Punisher

24.dubna » Edna.cz
Claire Temple, jakýsi avengerovský Nick Fury, se překvapivě neobjeví v seriálu The Punisher . Bude to tedy vůbec první komiksový seriál na Netflixu, kde se jí nedočkáme.

Defenders: Hlavní postavy Iron Fista na čtyřech oficiálních fotkách

12.prosince » Edna.cz
Portál IGN měl tu možnost publikovat čtyři zbrusu nové fotky z následujícího superhrdinského seriálu na Netflixu. Vysílání Iron Fista začíná 17. března a vy se v naší galerii můžete podívat na Dannyho Randa spolu s Colleen Wing, Claire Temple, Joy...

Defenders: Nejnovější plakáty a fotky hlavních postav Lukea Cage

23.září » Edna.cz
Misty Knight, Cottonmouth, Claire Temple, Shades, Mariah Dillard a samozřejmě Luke Cage. Všem hlavním postavám nového seriálu v rámci propagace vystavila streamovací služba Netflix své plakáty. Kromě nich publikovala i několik oficiálních fotografií.

Luke Cage: Netflix zveřejnil první stylový plakát

19.července » Gorilla.cz
Už na podzim nás čeká další ,,street level" superhrdina od Marvelu a Netflixu. A plakát slibuje pořádnou ranařinu. Luke Cage se sice představil solidně už v Jessice Jones , vlastní sólovky se ale dočká až letos na podzim 2016, kdy bude moci pořádn...

Tato informační stránka o Claire Temple zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Claire Temple" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes