Pedro Pascal

Vztahuje se k

Justice League: Jak se Steve vrátí a koho si zahraje Pedro Pascal?

30.září » Edna.cz
Nové detaily z filmu Wonder Woman 1984 mohou nejen odhalit, jak se Steve Trevor vrátí zpět mezi živé, ale i to, koho si ve filmu zahraje Pedro Pascal.

Trailer #1: Prospect (2018) – Vesmírné sci-fi, které vás nenechá v klidu

21.září » NaFilmu.cz
Film Prospect nás vrátí do minulosti o několik let, takže rozhodně neočekávejte moderní astronautské skafandry nebo vesmírné lodě s umělou inteligencí. Jedná se o podívanou, která vám připomene kouzlo sci-fi filmů 70. let. Prospect se již dočkal f...

If Beale Street Could Talk: Nový film režiséra Moonlight v novém traileru

20.září » filmserver.cz
Od režiséra oscarového filmu Moonlight přichází nový snímek s názvem If Beale Street Could Talk . Podívejte se na jeho nový trailer.

Justice League: Snídaňový klub s Wonder Woman '84

20.srpna » Edna.cz
Hlavní herci z nové Wonder Woman '84 se společně s režisérkou Patty Jenkins vyfotili na společné fotce znázorňující pózy z filmu The Breakfast Club . Pro porovnání jsme do galerie přihodili i fotku slavného filmu.

Justice League: Wonder Woman '84 nám nabízí další informace

31.července » Edna.cz
K obsazení Wonder Woman 1984 se přidali další tři herci a Patty Jenkins vypustila do světa další fotku, kde je tentokrát na fotce postava Pedra Pascala. Kdo se připojil k obsazení?

Oscarový "dědek" Denzel Washington má rád Star Trek a dává za uši o generace mladším grázlíkům!

20.dubna » Kinobox.cz
63 letý usměvavý držitel dvou Oscarů se po necelých 4 letech vrací k roli akčního mstitele. Equalizer 2 (2018) klepe na dveře a představuje první upoutávku. A Denzel je v ní vskutku "k sežrání".

Justice League: Pedro Pascal si zahraje ve Wonder Woman 2

31.března » Edna.cz
Natáčení druhého dílu loňského hitu Wonder Woman se kvapem blíží, proto snímek nadále nabírá herecké obsazení. Dalším potvrzeným členem ansámblu je Pedro Pascal, hvězda Narcos .

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.března » ČSFD.cz
Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v dramatu If Beale Street Could Talk od Barryho Jenki...

Wonder Woman 2 nabírá posily, teď se přidala hvězda seriálu Narcos a Hra o trůny

29.března » Dokina.cz
Wonder Woman 2 bychom se měli dočkat už v listopadu příštího roku, tudíž natáčení na sebe nenechá dlouho čekat. Proto nás teď studio a tvůrci zásobují castingovými zprávami. Jednou z nich byla nedávno oznámená Kristen Wiig , která si zahraje zápor...

Na obzoru: Další Equalizer a Johnny English

1.listopadu » MovieZone.cz
Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projekt...
Jeff Bridges - Americký herec

Tato informační stránka o Pedro Pascal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pedro Pascal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes