Jessica Jones

Vztahuje se k

The Defenders: Luke Cage se možná objeví ve třetí sérii Jessicy Jones

10.prosince » Edna.cz
Pokračování seriálu Luke Cage se už sice nedočkáme, nicméně samotný Luke se může ještě vrátit. Nedávno to naznačil herec Mike Colter.

Do třetice všeho mizerného - po seriálech Luke Cage a Iron Fist končí i Daredevil

5.prosince » Kinobox.cz
Tak už to můžeme označit za oficiální (i když studia ještě dělají mrtvé brouky). Netflix cíleně zabíjí své marvelovské seriály, aby si je dále točilo Disney.

Slepec se zločinem už bojovat nebude. Seriál Daredevil byl zrušen

30.listopadu » Blesk.cz
Fanoušci seriálového Daredevila, který se dočkal tří sérií, truchlí. Čtvrtá již natočena nikdy nebude. Představitelé streamovací služby Netflix, která za seriálem stojí, oznámili, že byl zrušen. Šušká se, že hlavním viníkem konce Daredevila je Dis...

Netflix zrušil Daredevila

30.listopadu » ČSFD.cz
Netflix a Disney jsou momentálně uprostřed drahého rozvodu a další obětí jejich nenaplněné lásky se teď oficiálně stal jednoznačně nejúspěšnější z marvelovských seriálů, komiksový Daredevil. Po třech řadách tak slepý právník / potírač zločinu na N...

The Defenders: Aktualizace nových postav a herců třetí řady Daredevila IV.

21.listopadu » Edna.cz
V zatím poslední aktualizaci jsme do naší databáze přidali celkem šest nových postav, přičemž tři z nich jsme mohli vidět v seriálu Daredevil , zatímco další tři jsme mohli vidět v seriálu Jessica Jones .

TZ recenze 3. řady Daredevila

28.října » MovieZone.cz
Na třetí sérii Daredevila jsme čekali opravdu dlouho. Mezi druhou a třetí řadou jsme mohli vidět celého Iron Fista, Luka Cage, druhou sérii Jessicy Jones, první sérii Punishera a týmovku Defenders. ...

Seriálové marvelovky právě dostaly jednu do zubů. Proč je Netflix pomalu zabijí?

22.října » Kinobox.cz
V posledních týdnech bylo okolo marvelovských seriálů z produkce Netflixu docela rušno. V prvé řadě proto, že se konečně vrátil Daredevil v očekávané třetí (a podle všeho znovu povedené) sérii. Větší drama se ale odehrálo u jiných postav.

Netflix pomalu zabíjí svoje marvelovské universum. Proč?

22.října » Kinobox.cz
V posledních týdnech bylo okolo marvelovských seriálů z produkce Netflixu docela rušno. V prvé řadě proto, že se konečně vrátil Daredevil v očekávané třetí (a podle všeho znovu povedené) sérii. Větší drama se ale odehrálo u jiných postav.

The Defenders: Netflix seká hlavy, po Iron Fistovi to schytal Luke Cage

20.října » Edna.cz
Svět Defenderů na Netflixu se pomalu rozpadá. Nyní byl ukončen i seriál Luke Cage , který se po skvělé druhé řadě nedočká svého pokračování.

Netflix ruší Iron Fista

13.října » ČSFD.cz
Iron Fist je prvním hrdinou od Marvelu, kterého se Netflix rozhodnul samostatně zrušit po dvou řadách. Zpráva přichází trochu jako šok, jelikož druhá řada byla vnímána jako podstatné zlepšení oproti první, všichni zbylí hrdinové Luke Cage, Jessica...

The Defenders: Kam se hrabe Claire, Turk je tu hlavní hvězda

30.září » Edna.cz
Dosud platilo, že se postava Claire objevila v nejvíce seriálech z vesmíru Defenderů na Netflixu. Toto tvrzení je však už pasé, protože tu máme novou vůdčí postavu, co se jejího působení týče.
Neil Patrick Harris - Americký herec
Tony Stark - Postava z amerického komiksového filmu
Ryan Reynolds - Kanadský herec

Tato informační stránka o Jessica Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jessica Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes