Jessica Jones

Vztahuje se k

The Defenders: Netflix seká hlavy, po Iron Fistovi to schytal Luke Cage

9:55 » Edna.cz
Svět Defenderů na Netflixu se pomalu rozpadá. Nyní byl ukončen i seriál Luke Cage , který se po skvělé druhé řadě nedočká svého pokračování.

Netflix ruší Iron Fista

13.října » ČSFD.cz
Iron Fist je prvním hrdinou od Marvelu, kterého se Netflix rozhodnul samostatně zrušit po dvou řadách. Zpráva přichází trochu jako šok, jelikož druhá řada byla vnímána jako podstatné zlepšení oproti první, všichni zbylí hrdinové Luke Cage, Jessica...

The Defenders: Kam se hrabe Claire, Turk je tu hlavní hvězda

30.září » Edna.cz
Dosud platilo, že se postava Claire objevila v nejvíce seriálech z vesmíru Defenderů na Netflixu. Toto tvrzení je však už pasé, protože tu máme novou vůdčí postavu, co se jejího působení týče.

The Defenders: Dočkáme se třetí série Iron Fista?

26.září » Edna.cz
Podobně jako seriál Luke Cage , tak i seriál Iron Fist zatím nemá jasnou budoucnost. Proč tomuto seriálu ještě nebyla udělena třetí řada?

The Defenders: Kam se hrabe Claire, Turk je tu hlavní hvězda

20.září » Edna.cz
Dosud platilo, že se postava Claire objevila v nejvíce seriálech z vesmíru Defenderů na Netflixu. Toto tvrzení je však už pasé, protože tu máme novou vůdčí postavu, co se jejího působení týče.

Andrew Garfield randí s pětatřicetiletou seriálovou herečkou

13.září » Odhaleno.cz
Herec Andrew Garfield je opět zadaný. Představitele Spidermana sbalila pětatřicetiletá rodačka z Bostonu Susie Abromeit. Nepříliš známou blondýnku můžou vidět v seriálu Jessica Jones milovníci komiksů Marvel.

Tři nejžhavější kandidáti na režii Bonda

8.září » ČSFD.cz
Trojice tvůrců Bart Layton (American Animals), S.J. Clarkson (Jessica Jones) a Yann Demange (71) se za poslední týden vyšvihla na čelo žebříčku potenciálních režisérů nového Bonda a podle Variety se nyní studia MGM a EON snaží za každou cenu jedno...

The Defenders: Pokud se Jessica Jones dočká čtvrté řady, tak ta bude mít nového tvůrce

23.srpna » Edna.cz
Melissa Rosenberg stojí za prvními dvěma řadami Jessicy Jones a navíc nyní pracuje na řadě třetí, která se začne již brzy natáčet. Pokud se však tento seriál dočká pokračování, tak už na seriálu nebude pracovat.

The Defenders: Rozhodnuto, druhá série Iron Fista bude mít pouze deset epizod

31.července » Edna.cz
Pokračování seriálu Iron Fist bude vůbec první řadou z Defenderů, která bude mít méně než klasických třináct epizod. Existuje důvod, proč tomu tak bude. Kromě toho byly odhaleny názvy všech dílů, které se tentokrát inspirovaly komiksy.

The Defenders: Claire Temple se neobjeví ve druhé řadě Iron Fista

29.července » Edna.cz
Jedna z hlavních postav první série Iron Fista se neobjeví v pokračování, které nás čeká zhruba za měsíc. Dříve se o tom spekulovalo, nicméně nyní to máme černé na bílém.

The Defenders: Druhá série Iron Fista: Hromada novinek, které zazněly na Comic-Conu

21.července » Edna.cz
Iron Fist byl jediný seriál Defenderů, který se letos objevil na Comic-Conu v San Diegu. Herci tu odhalili poměrně hodně novinek, a proto si je pojďme všechny představit.
Neil Patrick Harris - Americký herec
Tony Stark - Postava z amerického komiksového filmu
Ryan Reynolds - Kanadský herec

Tato informační stránka o Jessica Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jessica Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes