Jessica Jones

Vztahuje se k

The Defenders: Rozhodnuto, druhá série Iron Fista bude mít pouze deset epizod

31.července » Edna.cz
Pokračování seriálu Iron Fist bude vůbec první řadou z Defenderů, která bude mít méně než klasických třináct epizod. Existuje důvod, proč tomu tak bude. Kromě toho byly odhaleny názvy všech dílů, které se tentokrát inspirovaly komiksy.

The Defenders: Claire Temple se neobjeví ve druhé řadě Iron Fista

29.července » Edna.cz
Jedna z hlavních postav první série Iron Fista se neobjeví v pokračování, které nás čeká zhruba za měsíc. Dříve se o tom spekulovalo, nicméně nyní to máme černé na bílém.

The Defenders: Druhá série Iron Fista: Hromada novinek, které zazněly na Comic-Conu

21.července » Edna.cz
Iron Fist byl jediný seriál Defenderů, který se letos objevil na Comic-Conu v San Diegu. Herci tu odhalili poměrně hodně novinek, a proto si je pojďme všechny představit.

The Defenders: I Defendeři si letos vysloužili pár nominací na Emmy

14.července » Edna.cz
Není to tak dávno, co byly oznámeny všechny nominace na letošní Emmy. Mezi nominace nechybělo ani pár seriálů ze světa Defenders.

The Defenders: Herečka Rachael Taylor se připravuje na roli Hellcat

8.července » Edna.cz
Díky konci druhé série Jessicy Jones víme, že Trish získala nějaké schopnosti. Díky nim se z ní pomalu stane Hellcat, kterou známe z komiksů. Na její první akrobatické kousky se můžete podívat v tomto videu .

The Defenders: Herečka Krysten Ritter se ujme režie jedné z nacházejících epizod seriálu Jessica Jones

28.června » Edna.cz
Jeden díl z třetí řady seriálu Jessica Jones bude režírovat představitelka samotné Jessicy , herečka Krysten Ritter . Pokračování toho seriálu bychom se měli dočkat během léta příštího roku a očekává se, že i nadcházející série bude mít opět třiná...

The Defenders: Už zítra se začne natáčet třetí série Jessicy Jones

19.června » Edna.cz
Brzké obnovení seriálu Jessica Jones pro třetí sérii znamená, že se začne i brzy natáčet. Konkrétně se začne již zítra, 20. června. Konec je naplánován na 7. prosince.

James McAvoy a epická fantasy

9.června » ČSFD.cz
James McAvoy (Rozpolcený, X-Men: První třída) a Clarke Peters (Jessica Jones, The Wire) si zahrají v chystané televizní adaptaci známé fantasy trilogie Jeho temné esence od Philipa Pullmana. Podle první knihy byl v roce 2007 natočen stejnojmenný f...

Deadpool 2 je ještě akčnějším, brutálnějším a zábavnějším pokračováním jedničky, které stojí za to vidět v kině (Recenze)

16.května » Refresher.sk
Pořádně jsme se načekali, ale brutální a hláškující Deadpool konečně rozrazil dveře kinosálů i podruhé. A zklamaní jsme nebyli ani tentokrát.

Deadpool 2 je ještě akčnějším, brutálnějším a zábavnějším pokračováním jednotky, které stojí za to vidět v kině (Recenze)

16.května » Filmkult
Pořádně jsme se načekali, ale brutální a hláškující Deadpool konečně rozrazil dveře kinosálů i podruhé. A zklamaní jsme nebyli ani tentokrát.

Tvůrkyně seriálu Zaklínač se zastává kolegů před fanoušky

14.května » CDR
Jedním z nejsledovanějších seriálů, které jsou aktuálně v přípravě, je Zaklínač, kterého si pod svá křídla vzal Netflix. Fanoušci pečlivě sledují každou novou informaci a nyní se do tvůrců trochu opřeli. A hlavní scénáristka to nenechala bez odezvy.
Neil Patrick Harris - Americký herec
Tony Stark - Postava z amerického komiksového filmu
Ryan Reynolds - Kanadský herec

Tato informační stránka o Jessica Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jessica Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes