Finn Jones

Vztahuje se k

The Defenders: Dočkáme se třetí série Iron Fista?

26.září » Edna.cz
Podobně jako seriál Luke Cage , tak i seriál Iron Fist zatím nemá jasnou budoucnost. Proč tomuto seriálu ještě nebyla udělena třetí řada?

The Defenders: Druhá série Iron Fista: Hromada novinek, které zazněly na Comic-Conu

21.července » Edna.cz
Iron Fist byl jediný seriál Defenderů, který se letos objevil na Comic-Conu v San Diegu. Herci tu odhalili poměrně hodně novinek, a proto si je pojďme všechny představit.

SERIÁL: The Defenders

28.září » sarden.cz
V roce 2013 započala streamovací stanice Netflix nabízet svou vlastní seriálovou tvorbu, která se od začátku vyznačuje kvalitním zpracováním, a to nejen technickým. Když později došlo k podpisu smlouvy mezi stanicí a gigantem Marvel, všem komiksov...

The Defenders: Trénink herce Finna Jonese pro druhou řadu Iron Fista započal

25.září » Edna.cz
Nedávno jsme vás informovali o tom, že se herec Finn Jones začne na druhou sérii Iron Fista připravovat už čtyři měsíce před natáčením. Nyní jeho trénink skutečně započal, jak dokazuje následující fotografie.

The Defenders: Herec Finn Jones má před sebou čtyřměsíční trénink na druhou sérii Iron Fista

4.září » Edna.cz
Druhá řada seriálu Iron Fist bude zřejmě obsahovat pořádnou dávku akce, protože herec Finn Jones, představitel Dannyho Randa, se na natáčení připravuje už nyní.

The Defenders: Dle herce Finna Jonese se obnovení Iron Fista pro druhou řadu dočkáme již brzy

31.května » Edna.cz
Už přes dva měsíce je první série Iron Fista venku, ale Netflix nás stále napíná, protože nevíme, zda se seriál dočká pokračování. Herec Finn Jones prozradil, že by k obnovení seriálu mohlo dojít velmi brzy.

The Defenders: Madam Gao se v The Defenders skutečně objeví

18.května » Edna.cz
Spekulace o přítomnosti madam Gao v seriálu The Defenders jsou u konce. Tato mazaná členka Ruky se v seriálu skutečně objeví.

The Defenders: Aktualizace postav a herců první série Iron Fista

14.dubna » Edna.cz
V naší zatím poslední aktualizaci jsme přidali celkem devět postav, které se objevily v seriálu Iron Fist . Všechny je nezapomeňte ohodnotit.

SERIÁL: Iron Fist

12.dubna » sarden.cz
Danny Rand (Finn Jones) se po patnácti letech vrací do New Yorku. Návrat to není zrovna snadný, protože si celý svět myslí, že zemřel spolu se svými rodiči při havárii letadla v Himalájích. Danny ale přežil a byl vychován bojovými mnichy. Poté, co...

Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme?

22.března » MovieZone.cz
Iron Fist si odbyl premiéru koncem minulého týdne, ale vlna krititky ho provázela snad už od ohlášení castingu hlavní role. V dnešním pokrouceném světě se zkrátka fanouškům nelíbí, že bělocha z kom...

Kampaň se vymstila. Johanssonová ,ukradla‘ roli asijským herečkám, říkají fanoušci

15.března » Lidovky.cz
Sci-fi snímek Ghost in The Shell je natočen podle japonské komiksové předlohy. Hlavní hrdinka Major (Scarlett Johanssonová) se představila v reklamním videu „Já jsem Major.“ Právě tato kampaň, kdy na webových stránkách fanoušci také dostali možnos...

Marvel natočil čtvrtý komiksový seriál pro Netflix, bojovníka Iron Fista ztvární hrdina Hry o trůny

9.února » Kultura.iHNed.cz
Po Daredevilovi, Jessice Jonesové a Lukeu Cageovi komiksové impérium Marvel uvede již čtvrtý seriál. Jmenuje se The Iron Fist a vypráví o hrdinovi vycvičeném v bojových uměních, jehož ztvární herec Finn Jones známý jako Loras Tyrell z Hry o trůny....

Tato informační stránka o Finn Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Finn Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes