15
new stories - click to show

Corinne Cox

Related to

Baletní inspirace – Malá scéna, velké emoce

2.June » Opera PLUS
Soubor baletu Divadla J. K. Tyla zahájil v pátek 27. května na Malé scéně Nového divadla novou tradici – během večera s názvem Baletní inspirace představili jeho členové své vlastní choreografie. Připravili je se svými kolegy ve svém volném čase. Ba…

Anastázie Youriho Vàmose v Plzni – katarze krásou

20.August » Opera PLUS
Divadlo J. K. Tyla v Plzni zažilo vzhledem ke koronavirové krizi vskutku unikátní premiérový týden. Po Prodané nevěstě 9. srpna uvedlo o minulém víkendu další dvě premiéry následující bezprostředně po sobě, operní v sobotu 15. 8. – Monteverdiho Koru…

Divadlo přichystalo dvě premiéry, Monteverdiho operu a balet

15.August » Plzeňský deník
Hned dvě premiéry přichystalo na víkend Divadlo J. K. Tyla v Plzni. Nejprve to bude v sobotu 15. srpna ve Velkém divadle dílo Claudia Monteverdiho Korunovace Poppey.

Z hlediště jeviště aneb Balet je silné kouzlo

Na začátku pozvolného uvolňování nouzových opatření v souvislosti s koronavirovou krizí a v době, kdy v divadlech mohlo být maximálně sto lidí v odpovídajících rozestupech, připravilo Divadlo J. K. Tyla v Plzni nový projekt.

Tato informační stránka o Corinne Cox zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Corinne Cox" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes