15
new stories - click to show

Jakub Liška

Related to

23.05.2022 15:30 - Nová scéna – foyer - Národní divadlo - "ND Talks: Inventura V"

V březnové debatě ND Talks jsme se pokusili udělat inventuru sociálních a ekonomických podmínek českého divadelního prostředí. Kladli jsme si otázku, „co se děje“. V květnové debatě se chceme ptát znovu, ale jinak: „proč se to děje a co s tím“. Naše…

Uhlí patří pod zem, křičeli stávkující za klima na Moraváku

20.September » Brněnská Drbna
Několik set lidí se dnes sešlo na Moravském náměstí, aby společně protestovali za lepší ochranu klimatu a snížení emisí. Po úvodních proslovech organizátorů i dobrovolníků se stávkující vydali v průvodu centrem Brna.

Na Svoboďáku se symbolicky oběsili lidé stojící na tajícím kusu ledu

30.July » Brněnská Drbna
Extinction Rebellion opět v akci. Po protestu proti fast fashion v brněnské Olympii se vydali na náměstí Svobody. Za formu protestu zvolili symbolické oběšení na kostkách tajícího ledu, protože ledy tají a nám jde o krk.

Testosteron na mosteckých prknech

22.April » Homerlive
Městské divadlo Most zve na TESTOSTERON. Živelná polská komedie o chlapské duši, ženách a vztazích. Komedie s hlubším poselstvím. Hraje se 30. dubna od 19 hodin na komorní scéně. Vstupné: 170 Kč Inscenace není vhodná pro děti do 15ti let. Délka před…

Tato informační stránka o Jakub Liška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Liška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes