Roald Dahl

Vztahuje se k

Čarodějnice Roalda Dahla se opět podívají na filmová plátna a další novinky

1:38 » kfilmu.net
Chcete vědět, co se v uplynulém týdnu stalo? Jaké filmy se chystají a které herce v nich uvidíte? Tak to jste tu správně.

Tužka: Svět s ní píše už 460 let!

22.června » Epochaplus.cz
Tenký váleček grafitu zasazený do kousku dřeva. Snadno se s ním píše, napsané lze snadno odstranit, přitom je odolný vůči vlhkosti, UV záření i většině chemikálií. John Steinbeck (1902–1968) s nimi napíše celý román Na východ od ráje. Spotřebuje j...

Zemeckis se vydá mezi Čarodějky

21.června » filmserver.cz
Dalším projektem Roberta Zemeckise bude rodinná fantasy Čarodějky natočená podle knihy Roalda Dahla.

Zemeckis a hororové Čarodějky

21.června » ČSFD.cz
Robert Zemeckis (Forrest Gump, Let) natočí remake fantasy hororu Čarodějky vycházející ze stejnojmenné knihy Roalda Dahla. Novou verzi budou produkovat oceňovaní tvůrci Guillermo del Toro (Faunův labyrint) a Alfonso Cuarón (Harry Potter a vězeň z ...

Červnové výstavy v západních Čechách: knižní grafika Luboše Drtiny i festival současného umění

25.května » Informuji.cz
Galerie a muzea v Plzeňském a Karlovarském kraji v červnu nabízejí výstavu užitého díla grafika Luboše Drtiny, festival uměleckých projektů mladých autorů Chebské dvorky nebo ukázku tzv. počítačového umění Aleše Svobody.

Roald Dahl: Sólový let

13.března » Český rozhlas Plus
Napínavý autobiografický příběh o poznávání afrických krás a následném prožívání válečných hrůz – to je Radiokniha, ve které čteme z knihy slavného britského romanopisce Roalda Dahla Sólový let.

Roald Dahl: Sólový let

Napínavý autobiografický příběh o poznávání afrických krás a následném prožívání válečných hrůz – to je Radiokniha, ve které čteme z knihy slavného britského romanopisce Roalda Dahla Sólový let.

Život v zemi draka. Kde Británie není Anglie a lidi vstávají v poledne

Podzim roku 2017 jsem prožila v Cardiffu - studovala jsem na jedné ze tří tamních univerzit, žila s britskou rodinou a poznávala krásy ciziny. Nové prostředí, ve kterém jsem se ocitla, oplývalo spoustou podivností, které jsem si zamilovala.

Pražská a brněnská kina připravila přehlídku filmů Wese Andersona

3.února » Týden.cz
Pražské Bio Oko a brněnské Univerzitní kino Scala připravily přehlídku filmů amerického režiséra, scenáristy a producenta Wese Andersona.

Festival nabízel i pralinky s červy

16.října » Právo
Jako v továrně na čokoládu z knihy britského spisovatele Roalda Dahla si o víkendu připadali lidé, kteří navštívili jednu z největších sladkých akcí v Česku, Čokoládový festival. Ten se konal na výstavišti Černá louka v centru Ostravy.

Roald Dahl: Sólový let (10/10)

13.října » ČRo 2 - Praha
O první životní zkoušce: práci pro Shell v Africe a boji proti bwana Hitlerovi. Čte Jaroslav Plesl. Poslouchejte až do pátku 20. října 2017.

Roald Dahl: Sólový let (9/10)

12.října » ČRo 2 - Praha
O první životní zkoušce: práci pro Shell v Africe a boji proti bwana Hitlerovi. Čte Jaroslav Plesl. Poslouchejte až do čtvrtka 19. října 2017.

Tato informační stránka o Roald Dahl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roald Dahl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes