15
new stories - click to show

Jean-Claude van Damme

Related to

Univerzální voják: původně jsme se měli dočkat sci-fi, v níž by Sylvester Stallone bojoval ve vlaku s monstry

19.November » Kinobox.cz
Dnes večer si v televizi můžete naladit klasiku Univerzální voják z roku 1992, v níž se poprvé před kamerou sešli Jean-Claude Van Damme a Dolph Lundgren. Snímek režíroval Roland Emmerich (Den nezávislosti, Den poté) a stačilo málo, aby Univerzální...

Herec Owen Wilson v megasestřihu dokazuje, že nikdo neumí říct WOW roztomileji než on

18.November » Kinobox.cz
Sympaťák Owen Wilson má dnes narozeniny (je mu 52 let), tak si v jednom unikátním sestřihu připomeneme to, co Owena Wilsona dělá Owenem Wilsonem.

Nádherná Van Dammova dcera slaví 30: Plné rty má po mámě, svaly po tátovi

26.October » Blesk.cz
S takovými geny je úspěch zaručen! Bianca Van Damme alias Bianca Bree (30) se slavným otcem sdílí mnohé, téměř i datum kulatých narozenin - zatímco ona oslavila třicetiny 17. října, její otec Jean-Claude o den později šedesátiny!

Těžký život Big Bena: Má 250 kg, vážnou nemoc a strach z covidu

26.October » Extralife.cz
Ottfried Fischer má Parkinsonovu chorobu, nadváhu, pohybuje se jen na invalidním vozíku a do toho přišla pandemie covid-19. Slavný německý herec bojuje o každý nový den.

Snídaně u Tiffanyho: Před Audrey Hepburn nabídli hlavní roli Marilyn Monroe. Odmítla s tím, že nechce hrát prostitutku

25.October » Extralife.cz
Snídaně u Tiffanyho patří mezi nejslavnější filmy 60. let i díky rozkošné Audrey Hepburn. Dvěma Oscary oceněnou adaptaci knížky Trumana Capoteho dnes odvysílá ČT 2.

Vážná šaškárna, sitcomové drama. Film Chicagský tribunál je historický kočkopes

23.October » ČRo
Přestože jsou Vítek s Alešem vzhledem k pokročilému věku ošleháni mrtvicemi ze všech stran, jejich rodiny je zatím neprohlásily za mrtvé. Jsou to nové Čelisti!

Michael Dudikoff: Příběh o tom, jak se z legendy akčního žánru stal opravář nemovitostí

20.October » Kinobox.cz
Akční osmdesátky, to byl Schwarzenegger, Stallone, Willis, Seagal, Van Damme a Dudikoff. Každý se nějak s přechodem do nové doby musel vypořádat, jen Dudikoff se vyloženě v devadesátkách nenašel a v novém tisíciletí rovnou z rovnice vypadl.

Ochránce: Nová herecká příležitost pro Lukáše Vaculíka. Z hereckého idolu se stane školský ombudsman

19.October » TVGURU.cz
Česká televize natáčí nový seriál, nazvaný Ochránce. Vychází z deseti skutečných kauz, které se v minulosti staly v českých školách, zasáhly učitele, žáky i jejich rodiče a mimo jiné je řešil tzv. školský ombudsman. Postavu, inspirovanou prvním če...

Děti ze seriálu Kutil Tim: Neúspěšné podnikání a vězení. Takhle se změnili bratři Taylorovi po 29 letech od premiéry

19.October » TVGURU.cz
Americký seriál Home Improvement, u nás známý pod názvem Kutil Tim, byl jedním z nejsledovanějších sitcomů devadesátých let. Čítá více než 200 epizod a v premiéře se vysílal v letech 1991-1999. Diváci mohli sledovat každodenní život Tima Taylora, ...

Představitel instruktora Brťky zaměstnává Daniela Šediváka alias Nováka ze Sněženek a machrů. Před kamerou je neuvidíte

18.October » TVGURU.cz
Tento rok uplynulo již 37 let od premiéry filmu Sněženky a machři. Hlášky jako „Dřepkins“ nebo „Vydrž Prťka, vydrž“ se po všech těch letech používají dodnes. Ve filmu se objevili také Daniel Šedivák (54) jako student Novák a Pavel Marek (64) jako ...

Akční hrdina Jean-Claude van Damme slaví 60. narozeniny. Jeho dcera oslňuje výraznou krásou

18.October » Život v Česku
Jean-Claude van Damme je belgický šampion bojových umění a herec známý zejména svým rozsáhlým seznamem akčních filmů. Pro svůj belgický původ v kombinaci s fyzickými dispozicemi dostal přezdívku The Muscles from Brussels. A 18. října své své jubil...

Kam zmizel Americký ninja Michael Dudikoff?

16.October » Kinobox.cz
Akční osmdesátky, to byl Schwarzenegger, Stallone, Willis, Seagal, Van Damme a Dudikoff. Každý se nějak s přechodem do nové doby musel vypořádat, jen Dudikoff se vyloženě v devadesátkách nenašel a v novém tisíciletí rovnou z rovnice vypadl.

Tato informační stránka o Jean-Claude van Damme zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jean-Claude van Damme" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes