Jekatěrina Djačenková

Vztahuje se k

Ruské šavlistky po individuální soutěži ovládly v Riu i družstva

14.srpna » Deník.cz
Rio de Janeiro - Ruské reprezentantky potvrdily roli favoritek a ovládly olympijskou týmovou soutěž v šermu šavlí. Ve finále porazily Ukrajinu přesvědčivě 45:30. Druhou zlatou medaili získala v Riu individuální šampionka Jana Jegorjanová, spolu s ...

Další zlato pro ruský šerm. Triumf slaví tým šavlistek

14.srpna » ČT24
Rio de Janeiro - Rusko potvrzuje nadvládu v šermířských disciplínách. Zlatou medaili slaví také v týmové soutěži šavlistek, když ve finále přesvědčivě porazily Ukrajinu 45:30. Přidaly tak už čtvrtou zlatou medaili pro ruský šerm.

Ruské šavlistky po individuální soutěži ovládly v Riu i družstva

14.srpna » Sport.cz
Ruské reprezentantky potvrdily roli favoritek a ovládly olympijskou týmovou soutěž v šermu šavlí. Ve finále porazily Ukrajinu přesvědčivě 45:30. Druhou zlatou medaili získala v Riu individuální šampionka Jana Jegorjanová, spolu s ní tvořily vítězn...

Ruské šavlistky po individuální soutěži ovládly v Riu i družstva

14.srpna » iDNES.cz
Ruské reprezentantky splnily roli hlavních favoritek a vyhrály olympijskou týmovou soutěž v šermu šavlí. Ve finále porazily Ukrajinu přesvědčivě 45:30.
Mónica Puigová - Portorická tenistka
Michael Phelps - Americký plavec
Ondřej Synek - Český veslař

Tato informační stránka o Jekatěrina Djačenková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jekatěrina Djačenková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes