15
new stories - click to show

Michal Balner

Related to

Bývalý výškař Janků skončí jako ředitel Českého atletického svazu

13.October » Sport.cz
Bývalý výškař Tomáš Janků na konci října skončí jako ředitel Českého atletického svazu. Funkci, kterou vykonává od května 2015, opouští na vlastní žádost. Informoval o tom svaz v tiskové zprávě. O jeho nástupci zatím není jasno.

522 cm stačí k titulu? Čeští tyčkaři prožívají hodně bídnou sezonu

21.February » iDNES.cz
Čeští tyčkaři zažívají špatnou sezonu. Minulý víkend na mistrovství republiky v Ostravě Michalu Balnerovi stačilo na titul 522 centimetrů... Stejný výkon předvedli i druhý Jan Kudlička a třetí Matěj Ščerba. Limit na halové mistrovství Evropy v Gla...

Müller a Vrzalová mají limity pro HME

16.February » Sport.cz
První den halového šampionátu v atletice v Ostravě ozdobily dva splněné limity pro účast na halovém mistrovství Evropy, které se uskuteční za dva týdny v Glasgow. Postarali se o ně už v rozbězích čtvrtkař Vít Müller a Simona Vrzalová na své vedlej...

Letem světem (nejen halovým)

4.February » Atletika.cz
Uplynulý víkend byl doslova nabitý atletickou akcí, a to nejen pod střechami hal, ale v lokalitách s teplejším klimatem i pod otevřeným. Zde přehled zaznamenáníhodných událostí, o kterých ještě nebyla řeč, s akcentem na českou stopu.

Tato informační stránka o Michal Balner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Balner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes