15
new stories - click to show

Elinor Barkerová

Related to

Dráhařka Machačová zakončila šampionát v Berlíně čtrnáctým místem v bodovacím závodě

1.March » ČT24
Světový šampionát v dráhové cyklistice v Berlíně vyvrcholil závěrečnými finálovými závody. Česká dráhařka Jarmila Machačová obsadila v bodovacím závodě čtrnácté místo. Šampionkou se stala Britka Elinor Barkerová.

Dráhařka Machačová skončila v bodovacím závodě na MS čtrnáctá

1.March » Sport.cz
Česká dráhařka Jarmila Machačová obsadila v bodovacím závodě na mistrovství světa v Berlíně čtrnácté místo. Novou světovou šampionkou se stala Britka Elinor Barkerová.

1.March » iDNES.cz
Česká dráhařka Jarmila Machačová skončila čtrnáctá v bodovacím závodě na mistrovství světa v Berlíně. Novou světovou šampionkou je Britka Elinor Barkerová.

Dráhařský svátek začal. Sprinteři nestačili, Machačová se vyhýbala pádu

27.February » ČT24
Mistrovství světa dráhových cyklistů v polském Pruszkówě začalo. Ve scratchi Jarmila Machačová neobhájila pátou příčku z loňského Apeldoornu a skončila devátá. Nedařilo se triu českých sprinterů, kteří dojeli až dvanáctí.