15
new stories - click to show

Kateřina Cachová

Related to

Mistrovská neděle s rekordy

9.August » Atletika.cz
Dva rekordy šampionátu a jeden český juniorský národní rekord byly k vidění v průběhu druhého soutěžního dne na mistrovství České republiky mužů a žen v Plzni. Novými držiteli historického maxima mistrovství se stali mílař Filip Sasínek a dálkař R...

Víkendová atletika doma i v zahraničí

3.August » Atletika.cz
Uplynulý víkend byl přímo nabitý atletickými událostmi, a to jak na území České republiky, tak i v zahraničí. Jak si vedli naši reprezentanti v domácí i mezinárodní konkurenci?

Trénovala jsem sama po lesích, říká vícebojařská šampionka Novotná. Výkonem zastínila i desetibojaře

27.July » Český rozhlas
Doba, kdy byla Česká republika vícebojařskou velmocí, je pryč. A na republikovém šampionátu teď stačil vítězi atletického desetiboje k titulu podprůměrný výkon. Ani mezi sedmibojařkami nepadla žádná z mezinárodního pohledu významná hranice. Vzhled...

Povedená obhajoba. Novotná získala další titul v sedmiboji

27.July » Deník.cz
Vyhrála už loni, ale větší šance se dávaly zkušenější rivalce. Jana Novotná měla po odstoupení Kateřiny Cachové na stadionu SK Slavia volnou cestu k obhajobě titulu v sedmiboji.

Novotná a Rykl vícebojařskými mistry

26.July » Atletika.cz
Třetí soutěžní den přinesl vyvrcholení domácího republikového šampionátu ve vícebojích. Mezi ženami obhájila titul Jana Novotná. Mužský desetiboj opanoval Radoš Rykl. Juniorům dominoval František Doubek a soutěž juniorek patřila Lindě Suché.

Cachová a Kopecký nejblíže titulu

25.July » Atletika.cz
Mistrovství České republiky ve vícebojích pokračovalo druhým soutěžním dnem. V jeho rámci se představili už všechny zbývající kategorie včetně těch dospělých, kde jsou na čele průběžného pořadí Kateřina Cachová a Ondřej Kopecký.

Cachová chce pátý titul a hodně bodů, mezi desetibojaře se vrací Doležal

24.July » iDNES.cz
Už pátý titul české šampionky v sedmiboji se o víkendu na stadionu v pražském Edenu pokusí získat Kateřina Cachová. Naposledy triumfovala v roce 2017, kdy vytvořila rekord mistrovství - 6 337 bodů. Zajímavou zápletku slibuje soutěž desetibojařů, v...

Sedmibojařka Cachová může popáté ovládnout domácí šampionát

24.July » ČeskéNoviny.cz
Praha - Sedmibojařka Kateřina Cachová bude o víkendu na stadionu v pražském Edenu útočit na pátý republikový titul. Tím by se v historické statistice vyrovnala rekordmance Marcele Koblasové....

Na Julisce vládli Dukla a USK

4.July » Atletika.cz
Na pražské Julisce proběhlo první kolo naší nejvyšší ligové soutěže. Nejlepší bodový zisk posbírali muži Dukly Praha a ženy USK Praha.

Prestižní vícebojařský mítink se stal kořistí Cachové a Kopeckého

22.June » Plzeň.cz
Kateřina Cachová a Ondřej Kopecký potvrdili roli favoritů a ovládli vícebojařský mítink, který se uskutečnil na atletickém stadionu v Plzni. Na západ Čech se sjeli ti nejlepší desetibojaři a sedmibojařky z celé České republiky, kteří soupeřili jak...

Sedmiboj v Plzni patřil Cachové, která atakovala hranici 6000 bodů

21.June » ČT24
První atletický víceboj v sezoně má za sebou česká jednička mezi ženami Kateřina Cachová. Pod vedením nového trenéra Františka Ptáčníka v Plzni jen těsně nepřekonala 6000 bodů.

V Plzni dominovali Cachová a Kopecký

21.June » Atletika.cz
V Plzni pokračoval druhým soutěžním dnem vícebojařský mikromítink Českého atletického svazu. Svou dominanci dotáhli do konce Kateřina Cachová a Ondřej Kopecký.

Tato informační stránka o Kateřina Cachová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Cachová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes