15
new stories - click to show

David Dobša

Related to

Super začátek sezony, září Dobša. Jak se mu hraje proti extralize?

18.August » Hokej.cz
Junioři Přerova ovládli domácí přátelský turnaj, když po vyrovnané základní skupině rozdrtili Kralupy nad Vlavou ve finále 11:0. Výraznou postavou mužstva byl i David Dobša, který nastřílel za víkend sedm gólů.

Šance pro další odchovance. Přerov podepsal dvojici mladíků

7.June » Hokej.cz
V postupném budování kádru pro nový ročník pokračuje Přerov, jenž nyní oznámil další dva podpisy s mladými hráči. Chance ligu si budou moci zahrát 18letí kluboví odchovanci, útočníci Jan Fencl a David Dobša.

Junioři porazili Přerov, prodlužují sérii výher a jsou druzí v tabulce

13.October » VHK Vsetín
Helena Hegeďová, Anna Pavlína Sedláčková - Hosté se z první střely dostali do vedení, ale to bylo na dlouhou dobu všechno. Valaši ještě do konce prvního dějství vyrovnali a následovala druhá třetina. Ta jednoznačně patřila Valachům, kteří se v ní ...

Mláděž nejprve čekají týmy ze severu, o víkendu se utkají na Lapači

18.September » VHK Vsetín
Helena Hegeďová, Anna Pavlína Sedláčková - Mládežnické soutěže už se pomalu dostávají do svého tempa a před námi je další víkend plný zápasů. Junioři i dorostenci odehrají své zápasy nejprve na Hané - dorost v Olomouci a juniorka v Přerově. V sobo...

Přerov na úvod ELJ smetl Porubu 8:1. Slaví i Havířov či Brod

13.September » Hokej.cz
Úvodní kolo nové sezony má za sebou i REDSTONE Extraliga juniorů, v níž solidně začali loňští účastníci nejvyšší soutěže. Nejlépe si vedl Přerov, nezadařilo se pouze Žďáru nad Sázavou.

Tato informační stránka o David Dobša zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Dobša" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes