15
new stories - click to show

Tomáš Dřímal

Related to

PREVIEW: Úplně jiný Prostějov. A že by i jiné výsledky?

3.September » Hokej.cz
Po dvou špatných sezonách, kdy Jestřábi skončili až jedenáctí, respektive dvanáctí, se změny daly očekávat. V Prostějově se prostě něco stát muselo. A stalo se toho hodně.

ZMĚNY V CHANCE LIZE: Prostějov tvoří nový tým. Aktivní je i Přerov

25.July » Hokej.cz
Dukla po parádní sezoně počítá ztráty – především v defenzivě. Mezi prvoligové favority budou patřit na trhu velmi aktivní Vsetín, Přerov nebo Poruba.

ZMĚNY V CHANCE LIZE: Jihlava buduje novou obranu, Vsetín má Roba

11.July » Hokej.cz
Dukla po parádní sezoně počítá ztráty – především v defenzivě. Mezi prvoligové favority budou patřit na trhu velmi aktivní Vsetín, Přerov nebo Poruba.

PREVIEW: Přerov šlape jako tým. Poradí si ale s Porubou, která se rozjela?

18.March » Hokej.cz
Přerov je zřejmě nejlépe vedeným klubem v Chance lize. Je vzorem pro ostatní: ať co se týče výsledků áčka, tak ve výchově mládeže.

Finové byli jako stroje, vypráví Dřímal. V Přerově chce být jednou tahounem

22.May » Hokej.cz
Tomáš Dřímal se po necelých třech sezonách ve Finsku vrátil do České republiky a už v průběhu minulého ročníku zakotvil v Přerově, kde aktuálně bojuje o místo v A-týmu. Jeho cílem je získat vytížení v Chance lize a ukázat potenciál.

Další obránce na soupisce Zubrů. V Přerově pokračuje mladý talent

8.May » Hokej.cz
Na soupisku Přerova pro novou sezonu přibyl třetí obránce, v kádru Zubrů se pokusí prosadit Tomáš Dřímal. Mladý talent je odchovancem Zlína, cenné zkušenosti sbíral ve Skandinávii. Teď chce udělat další krok v kariéře, za hokejisty Přerova touží pra…

Tato informační stránka o Tomáš Dřímal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Dřímal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes