Jakub Dovalil

Vztahuje se k

Olomouc shání střelce. Za teplického Vaněčka nabízí Moulise

15.června » iDNES.cz
Třetina teplických gólů z minulé ligové sezony může být fuč. Fotbalový útočník David Vaněček, jehož 10 zásahů drželo skláře nad sestupovou vodou, možná Stínadla opustí. Je po něm sháňka. Další články k tématu: Jihlavského Dvořáka si vyhlédla Olomo...

Teplice mají vytipované reprezentanty z Afriky, Balkánu a pobaltských republik, zatím ale hledají v Čechách...

14.června » eFotbal.cz
Česká liga > Tepličtí Skláři ze Stínadel budou v příštím pozměněném ligovém ročníku napravovat slabou jarní část. Šéf představenstva Pavel Šedlbauer označil půlrok s pouhými jedenácti body za velmi špatný a znepokojil ho negativní trend.

Teplice zahájily přípravu i s dvojicí posil Hošek, Luts

14.června » Eurofotbal.cz
Teplice dnes zahájily přípravu na novou sezonu. Na stadionu na Stínadlech se trenérovi Danielu Šmejkalovi, který i přes nepovedené jaro dostal důvěru vedení, hlásily obě dosavadní posily obránce Jan Hošek a záložník Siim Luts, na hostování ze Slav...

Teplice zahájily přípravu i s dvojicí posil Hošek, Luts

14.června » Sport.cz
Fotbalisté Teplic dnes zahájili přípravu na novou sezonu. Na stadionu na Stínadlech se trenérovi Danielu Šmejkalovi, který i přes nepovedené jaro dostal důvěru vedení, hlásily obě dosavadní posily obránce Jan Hošek a záložník Siim Luts, na hostová...

Stoper Hošek se po dvou letech vrací do Teplic

28.května » Eurofotbal.cz
Druhou letní posilou Teplic se stal Jan Hošek. Zkušený stoper se vrací do známého prostředí po dvou letech v Karviné, kterou v uplynulé sezoně pomohl zachránit v první lize.

Stoper Hošek se po dvou letech vrací do Teplic

28.května » Sport.cz
Druhou letní posilou fotbalistů Teplic se stal Jan Hošek. Zkušený stoper se vrací do známého prostředí po dvou letech v Karviné, kterou v uplynulé sezóně pomohl zachránit v první lize.

Druhá posila pro Teplice: z Karviné se vrací stoper Hošek

28.května » iSport.cz
Minulý týden "skláři" podepsali estonského záložníka Siima Lutse z Bohemians. Dnes se Teplicím upsal Jan Hošek, který na Stínadlech působil již v letech 2010-2016 a poslední dvě sezony patřil k oporám Karviné.

Dovalil přivedl na Stínadla první letní posilu, která přichází z Bohemians

23.května » eFotbal.cz
Česká liga > Byť zbývá v HET lize odehrát ještě poslední kolo, na teplických Stínadlech sídlící Skláři se pochlubili svou první novou akvizicí pro příští soutěžní ročník 2018/2019.

Teplice získaly z Bohemians estonského záložníka Lutse

23.května » Eurofotbal.cz
První teplickou posilou před novou sezonou se stal Siim Luts. Estonský reprezentant přichází jako volný hráč z Bohemians Praha 1905, kde strávil poslední dva roky. Na Stínadlech podepsal dvouletou smlouvu.

Teplice získaly posilu. Z Bohemians přijde Estonec Luts

23.května » iSport.cz
První posilou teplických fotbalistů před novou sezonou se stal Siim Luts. Estonský reprezentant přichází jako volný hráč z Bohemians Praha 1905, kde strávil poslední dva roky. Na Stínadlech podepsal dvouletou smlouvu.

Teplice získaly první posilu, na Stínadla míří Luts z Bohemians

23.května » Týden.cz
První posilou teplických fotbalistů před novou sezonou se stal Siim Luts. Estonský reprezentant přichází jako volný hráč z Bohemians Praha 1905, kde strávil poslední dva roky. Na Stínadlech podepsal dvouletou smlouvu.

Bouře v Teplicích. Za ostudnou porážku s Brnem budou padat pokuty

15.května » iSport.cz
Vedení Teplic bude jednat. Ostudnou porážku 1:4 s posledním Brnem nepřejde bez reakce. Podle informací deníku Sport chce finančně potrestat celý tým, nyní se řeší výše pokuty. Kabině to oznámil trenér Daniel Šmejkal, který možné sankce naznačil už...

Tato informační stránka o Jakub Dovalil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Dovalil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes