Milan Drahoňovský

Vztahuje se k

Ke spisovatelskému orgasmu u mě asi nikdy nedojde, říká autor Marek Řeháček

8.května » Liberecký deník
Liberecký kraj – Pracuje jako tajemník na radnici v Jablonci a ve svém volném čase poznává krajinu a píše regionální knihy.

Ve Vratislavicích hledají nového tajemníka, starý míří na radnici

Liberec, Vratislavice nad Nisou – Výběrové řízení na nového tajemníka vypsali v libereckém městském obvodu Vratislavice.

Spolky německých menšin oslavily 25. výročí

16.října » Liberec
Více než dvě desítky spolků Němců v České republice slavily o víkendu v Liberci 25. výročí vzniku své zastřešující organizace Shromáždění německých spolků v České republice.

Lezecká skupina hasičů zachraňovala fenku, která se zřítila ze šestimetrové výšky

10.října » Liberecká Drbna
Příběh psa Bárta, který se před čtvrt rokem zaběhl v Českém ráji, zaplavil celý internet. Border teriér tehdy uvízl v liščí noře a dobrovolníci se ho pokoušeli šestnáct dní dostat ven. Podobný, ale o poznání jednodušší zásah čekal na speciální lez...

Skandální chování na diskotéce v Turnově! Nepochopíte, co tam ochránci zákona našli v popelníku

4.srpna » eXtra.cz
Tak to je děsivé! Ochránci zákona zjistili, že na jedné z turnovských diskoték se porušují pravidla hry! V popelníku byly objeveny nedopalky!

Na turnovské diskotéce se kouřilo, porušení zákona prozradily nedopalky

4.srpna » iDNES.cz
Z protikuřáckého zákona si nic nedělali v jedné z nejznámějších turnovských diskoték. Při nedávné noční razii tam policisté objevili popelníky s nedopalky. Další články k tématu: V hospodách v Libereckém kraji se kouří dál, zapálil si i majitel Po...

Na turnovské diskotéce se kouřilo, porušení zákona prozradily nedopalky

4.srpna » iRegiony Impuls
Z protikuřáckého zákona si nic nedělali v jedné z nejznámějších turnovských diskoték. Při nedávné noční razii tam policisté objevili popelníky s nedopalky.

Bernský salašnický pes běhal po dálnici, policie zastavila dopravu

2.srpna » iDNES.cz
Bernský salašnický pes, pobíhající bezmocně a zmateně po dálnici u Svijan, se postaral o práci turnovským policistům. Museli kvůli němu na čas zastavit dopravu, aby předešli nehodě. Další články k tématu: Za trýznivé uvěznění psa v noře nemohla ma...

Bernský salašnický pes běhal po dálnici, policie zastavila dopravu

2.srpna » iRegiony Impuls
Bernský salašnický pes, pobíhající bezmocně a zmateně po dálnici u Svijan, se postaral o práci turnovským policistům. Museli kvůli němu na čas zastavit dopravu, aby předešli nehodě.

Případ Bart má dohru u policie

2.srpna » Deník.cz
Policie v Turnově řeší, zda majitelka Barta, který strávil 16 dnů uvězněného v liščí noře, neporušila zákon na ochranu zvířat.

Případ Bart má dohru u policie

Turnov – Policie v Turnově řeší, zda majitelka Barta, který strávil 16 dnů uvězněného v liščí noře, neporušila zákon na ochranu zvířat.

Tato informační stránka o Milan Drahoňovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Drahoňovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes