15
new stories - click to show

Milan Drobný

Related to

Milan Drobný zatlouká románek s Filipovskou

19.January » Týden.cz
Mladická nerozvážnost, uvolněná doba let šedesátých a krátké lásky k sobě patří. Nedávný oslavenec Milan Drobný a Pavlína Filipovská si také v minulosti dopřáli týdenní randění, avšak Milan teď najednou otočil a od úletu na zájezdu v Polsku dává r...

Československo a melodie z Bratislavské Lýry

18.January » ČRo Sever
Tento díl Retra je věnovaný písním českých a slovenských zpěváků z časů Bratislavské Lýry. Chybět samozřejmě nebudou ani vzpomínky průvodce pořadem, Milana Drobného.

Léčivá moc anekdot

11.January » ČRo Sever
Tento díl pořadu Retro věnoval Milan Drobný anekdotám. Vždyť přece, jak se říká, smích léčí. Chybět ale samozřejmě nebudou ani pěkné písničky.

Yvetta Simonová (92) smutní: Těžký boj se samotou!

5.January » Blesk.cz
Zpěvačka Yvetta Simonová (92) byla vždy vyhlášená svým elánem, jenže teď chřadne. Doléhá na ni totiž samota kvůli izolaci v souvislosti s děním kolem koronaviru. Společnost lidí a diváků, na kterou byla léta zvyklá, jí zkrátka chybí.

Yvetta Simonová (92): TĚŽKÝ BOJ SE SAMOTOU!

5.January » Aha!
Doléhá na ni samota. Yvetta Simonová (92) je společenský člověk. Celý život se na jevišti pohybovala před lidmi a ti jí nyní citelně chybí. „Už je to dlouhé, cítím se opuštěná. Krátce jsem viděla rodinu na Vánoce, ale bojí se, aby mě nenakazili. S...

Silvestrovský retrospeciál

28.December » ČRo Sever
Poslední letošní díl pořadu Retro je tady. Milan Drobný si pro vás připravil spoustu písniček pro dobrou náladu, okořeněných jeho osobitým humorem. Tak příjemný poslech!

Dáme řeč? Pojďte si s námi udělat pohodu o Vánocích

28.December » ČRo Sever
Na Štědrý den jsme pro vás připravili speciální pořad Dáme řeč. Budeme s vámi míchat bramborový salát, ochutnávat punč, zdobit stromeček… Ale hlavně si budeme povídat!

Vánoční písně pro každého

21.December » ČRo Sever
Vánoce se kvapem blíží, proto pro vás Milan Drobný vybral necelou hodinku vánočních písní. Jistě mezi najdete nějakou, která vás potěší a naladí vás příjemně svátečně.

Retro věnované babičkám a dědečkům

14.December » ČRo Sever
Milan Drobný tentokrát zavzpomínal na své prarodiče a hudbu, které jim byla blízká. Věříme, že se trefil do vkusu i mnoha jiným dříve narozeným... ale nejen jim!

Vzpomínání na lázně a lázeňské pobyty

7.December » ČRo Sever
Tentokrát se s Milanem Drobným vypravíme do lázní. Uslyšíte nejen fůru lázeňských historek, ale především spoustu krásných písní, kterým čas neubral příliš z jejich krásy.

Písničky o sousedech všeho druhu

30.November » ČRo Sever
Tentokrát se Milan Drobný při výběru písní i při svém povídání zaměřil na sousedy a sousedské vztahy. Tak se pohodlně usaďte a poslouchejte...

Fandové všech sportů i profesí v muzice

23.November » ČRo Sever
Kolik znáte písní pro fanoušky, například pro ty fotbalové? Milan Drobný písní na fanouškovské téma shromáždil opravdu hodně. Pozorně poslouchejte!

Tato informační stránka o Milan Drobný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Drobný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes