15
new stories - click to show

František Dvořák

Related to

Vítězství stroje nad člověkem: elektrokombík Porsche je strašidelně rychlý

Možná nejlepší elektromobil, který si dnes můžete koupit, nabízí Porsche. Jeho taycan dokáže být až strašidelně rychlý. Do nabídky značky skvěle pasuje, také k němu si stejně jako k 911 nebo boxsteru koupíte ještě cayenne.

Nesnesitelný génius Jozef Kabaň. Pomníkem slavného designéra jsou škodovky

15.June » Auto iDNES.cz
Jozef Kabaň, fantasticky talentovaný, neskutečně pracovitý, ale stejnou mírou paličatý slovenský designér je jednou z nejzářivějších hvězd dnešního autodesignu. Za mnohé Škodovce vděčí a Škodovka vděčí za mnohé jemu.

Hyundai Bayon bude hvězdou českých sídlišť. Je jednoduchý, líbivý, příjemný

15.June » Auto iDNES.cz
Až při osobním setkání pochopíte, že je o dost jiné, než jak jste si ho představovali podle fotek. Na nich vypadá o dost větší. Říkají mu SUV, ale je to hatchback, ve kterém se sedí o kousíček výš. Hyundai Bayon je hlavně normální auto za dobrou c...

Francie obvinila Peugeot a Citroën z podvodů s emisemi naftových vozů

13.June » Auto iDNES.cz
Francouzská justice obvinila výrobce aut Peugeot z podvodu na spotřebitelích kvůli emisím naftových vozů. Nařídila také společnosti poskytnout záruky 30 milionů eur (761,7 milionu Kč) na případné výplaty odškodného.

Autofotka týdne: Elektrický rolls drandí po nemocnici. Teď byl na servisu

13.June » Auto iDNES.cz
Slavná automobilka z Goodwoodu se na přechod na elektrický pohon teprve chystá. Jeden rolls do zásuvky ale už je v plném nasazení. V nemocnici sv. Richarda v Chichesteru vozí malé pacienty. Teď byl na velkém servisu.

GLOSA: Ostudné české silnice nezvládne ani rolls. Prorazil jsem u něj gumu

12.June » Auto iDNES.cz
Středočeské okresky už nepřipomínají silnice ani s hodně velkou dávkou tolerance. Jsou místa, kde si jen vybíráte menší výmol, na kterém autu ublížíte míň. Ani jízda krokem není zárukou bezpečí. Rolls za osm milionů je automobilová svátost, ani je...

Tesla otevřela centrum pro ČR, auta i nadále prodává jen online

11.June » Auto iDNES.cz
Americká elektromobilka Tesla otevřela v Průhonicích u Prahy první centrum značky pro Českou republiku. Centrum bude na jednom místě zajišťovat prodej a dodávky nových vozů i jejich servis. Dosud fungovala v Praze prodejna značky.

VW osamostatnil multivan. Nově má hybrid a chytré vynálezy

11.June » Auto iDNES.cz
Multivan je pojem, ve slovesnosti světa aut to znamená praktičnost, variabilitu, jízdní chování a komfort osobáku v autě formátu dodávky. A taky neskromnou cenu. Volkswagen se rozhodl novou generaci této odvozeniny legendárního užitkového transpor...

VIDEO: Kamioňák neodložil mobil ani před kamerou policie

11.June » Auto iDNES.cz
V pondělí 7. června se policisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje zapojili do akce, která byla zaměřena na nevěnování se řízení motorových vozidel. Vrcholným úlovkem je řidič kamionu, kterého od práce s telefonem nevytrhla ani...

VIDEO: Když vás smete vlak, zdá se vyprošťování nekonečné

10.June » Auto iDNES.cz
Za rok 2020 eviduje drážní inspekce 146 střetů na železničních přejezdech při kterých zahynulo 33 lidí. Reportér CNN Prima NEWS si při cvičení záchranářů takovou nehodu vyzkoušel na vlastní kůži a sledoval jejich práci.

Nejlepší auto světa hýčká a uhrane. Chrám luxusu a pohodlí Rolls-Royce Ghost

10.June » Auto iDNES.cz
Rolls-Royce je v dnešní přetechnizované době, a o autech to platí o to víc, poctou fortelnosti starých misttů. Úcta k tradicím a fascinace věcmi, které nepotřebujete, k rollsu patří. Vítejte na palubě kočáru jménem Ghost.

Dieselgate nekončí. Úřady nařídily Renaultu šetřit miliardy na pokuty

9.June » Auto iDNES.cz
Francouzské úřady obvinily automobilku Renault z podvodu v souvislosti s vyšetřováním emisí naftových motorů, které se zaměřilo na některé jeho starší vozy a na možné manipulace s emisními testy. O obvinění informovala sama automobilka. Dodala vša...

Tato informační stránka o František Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes