Ivan Dvořák

Related to

Zakládáme letní zeleninovou sklizeň

10.July » ČRo Region
I v létě můžeme vysévat zeleninu. Už 30 dnů po výsevu začneme jako první sklízet ředkvičky. A pak si můžeme pochutnávat na dalších „zdrojích vitamínů.“

Česko začaly okupovat mšice! RADY a TIPY, jak se jich zbavit

28.June » tn.cz
Škůdcem, který trápí v poslední době české zahrádkáře, jsou mšice. Ty se začaly přemnožovat a v současných dnech přidělávají starosti také zemědělcům. Podle odborníků je velice důležité proti nim zakročit včas.

Rady, jak hnojit balkónové rostliny

26.June » ČRo Region
Jako my lidé potřebujeme jíst a pít, rostliny potřebují pro růst živiny. I ty, které v letním období zdobí naše balkóny, terasy, okenní parapety.

Praktické rady, které druhy zeleniny vysadit do truhlíku

5.June » ČRo Region
Pěstování zeleniny v truhlících je nenáročnou zábavou pro vás i vaše děti nebo vnoučata. Odměnou za nevelké investice vám budou kvalitní zelenina a bylinky.

Pěstujeme zeleninu v truhlíku

29.May » ČRo Region
V truhlíku, za oknem nebo na balkóně, je možné pěstovat plodovou, listovou i kořenovou zeleninu, bylinky, ale také okrasné rostliny s jedlými květy.

3 důvody černání vlašských ořechů

23.April » ČRo Pardubice
Dostali jsme od vás několik dotazů na téma ořechy. Například, proč černají plody ořešáku a jak z ořechu vypěstovat nový strom? Za jak dlouho bude plodit? Pro odpovědi jsme zašli za Ivanem Dvořákem z časopisu Zahrádkář.

Duben je měsícem setby a sázení, říká pěstitel Ivan Dvořák

22.April » ČRo Olomouc
Jaro má letos náskok, půda je prohřátá a připravena dát život všemu, co do ní zasadíme, jen kdyby bylo více vláhy a méně nočních mrazů. Jak si poradit na zahradě s výkyvy počasí, jaké práce aktuálně na zahradě provádět a zda s klimatickou změnou m...

Zeleninová zahrádka za oknem vám udělá radost. Troufnout si na ni může i ten, kdo nikdy nezahradničil

21.April » i60.cz
Ne všichni mají možnost pěstovat si vlastní zeleninu na svém záhonku či ve skleníku. Rajčata, chilli papričky, ale i mangold či petržel je možné pěstovat i na balkoně či na okenním parapetu. A budou lepší než z obchodu.

Jak pěstovat brambory, aby nebyly malé a strupaté

12.March » ČRo Pardubice
Brambory jsou už dva roky malé a strupaté, kde je chyba, co musím udělat, aby brambory rostly, jak mají? Na posluchačský dotaz odpověděl Ivan Dvořák z časopisu Zahrádkář.

Teplá zima trápí zahrádkáře. Nezvykle aktivní jsou krtci

4.February » Novinky.cz
Letošní zima je neobvykle teplá. Společně s neutuchajícími suchými léty se tak s nedostatkem vody, sucha a přemnožením hrabošů potýkají nejen zemědělci, ale i zahrádkáři. Ty navíc trápí neobvykle velké množství krtinců na zahrádkách.

Je čas vysévat zeleninu, zkuste letos taky artyčoky

28.January » ČRo Hradec Králové
Kterou zeleninu vyséváme na rychlení a kterou lze vysít v únoru rovnou do řádků? Chtěli byste zkusit něco netradičního? Vypěstujte rostlinu, která vzhledem připomíná bodlák a má chutná květenství, artyčok! S výsevem poradí Ivan Dvořák z časopisu Z...
Emil Viklický - Český jazzový pianista a hudební skladatel
Richard Brabec - Politik, člen hnutí ANO 2011

Tato informační stránka o Ivan Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes